iKrotoszyn.pl reklamy
iKrotoszyn.pl - reklamuj się w gazecie internetowej
iKrotoszyn.pl - reklamuj się w gazecie internetowej


Reklama - TEOMINA SPORT - SIŁOWNIA - FITNESS - CORSSFIT

Reklama - CATERING DLA ZDROWIA - DIETA PUDEŁKOWA

AUTOPROMOCJA - Najświeższe informacje z krotoszyńskiego biura ARiMR. Tematy ważne dla rolników i mieszkańców wsi w Krotoszynie.

Informacje z pierwszej ręki z policji i straży pożarnej w Krotoszynie.


Belka informacyjna na temat sportu na iKrotoszyn.plPARTNERZY - Fundacja Legalna Kultura

PARTNERZY - Zespół wyścigowy KM RACING TEAM

Informator Zdrowie i Aktywność - porady i ciekawostki

Masz temat? Napisz list do naszej Gazety Internetowej!
Krotoszyn

Kolejny atak na personel krotoszyńskiego szpitala

2019-06-10 09:06:00

Zdjęcie: kolaż
5 czerwca przed godz. 23.00 na Szpitalny Oddział Ratunkowy w Krotoszynie przywieziony został przez Zespół Ratownictwa Medycznego 25-letni mężczyzna z Borzęciczek, będący w stanie upojenia alkoholowego.

Po przyjęciu na oddział zostały mu podane zalecone leki. Pacjent był pobudzony, wulgarny, agresywny, wyzwiskami obrażał personel medyczny, nie współpracował z personelem. 
W pewnym momencie pacjent wstał, podszedł do lekarza dyżurnego i zrobił ruch, jakby chciał go uderzyć głową. W ostatniej chwili jednak się zatrzymał. Wymachiwał pięściami, próbował dwukrotnie uderzyć lekarza. Ten jednak skutecznie uniknął ciosów.  
Gdy pacjent zaczął się awanturować, na oddział wezwana została policja. Funkcjonariusze z patrolu policyjnego, który bardzo szybko przybył na miejsce, byli świadkami próby uderzenia lekarza, zatrzymali go i przewieźli na komendę do wytrzeźwienia. Sprawę bada policja. 
- 29 kwietnia w Sądzie Rejonowym w Krotoszynie zapadł wyrok skazujący w sprawie mężczyzny, który 5 stycznia, będąc pod wpływem alkoholu, podczas interwencji medycznej ratującej jego zdrowie i życie, zaatakował naszych ratowników medycznych, mających status funkcjonariuszy publicznych. Mamy nadzieję, że i w obecnym przypadku będzie tak samo i sprawca ataku na lekarza zostanie surowo ukarany - informuje Sławomir Pałasz, rzecznik prasowy SPZOZ w Krotoszynie.
 

 
Reklama - Biuro Rachunkowe Maison Polska

Reklama - OSK AS Maria Maśniak


Reklama - COLORSHIRT.PL - Nadruki na koszulki, gadżety reklamowe z nadrukiem dla firm

W ślubnym informatorze znajdziesz artykuły, porady dotyczące organizacji ślubu, wesela oraz wieczoru kawalerskiego lub panieńskiego.

Reklama - Ciesielstwo - Dekarstwo - Pokrycia dachowe | Sławomir Głód
Reklama - Lombard Smok Krotoszyn - Gotówka od ręki - Skup złota, skup srebra

W tym miejscu znajdziesz zapowiedzi i relacje z imprez kulturalnych w powiecie.iKrotoszyn.pl reklamy POLUB NAS NA FACEBOOKU - ikrotoszyn.pl