iKrotoszyn.pl reklamy
iKrotoszyn.pl - reklamuj się w gazecie internetowej
iKrotoszyn.pl - reklamuj się w gazecie internetowej


Reklama - TEOMINA SPORT - SIŁOWNIA - FITNESS - CORSSFIT

Reklama - CATERING DLA ZDROWIA - DIETA PUDEŁKOWA

AUTOPROMOCJA - Najświeższe informacje z krotoszyńskiego biura ARiMR. Tematy ważne dla rolników i mieszkańców wsi w Krotoszynie.

Informacje z pierwszej ręki z policji i straży pożarnej w Krotoszynie.


Belka informacyjna na temat sportu na iKrotoszyn.plPARTNERZY - Fundacja Legalna Kultura

PARTNERZY - Zespół wyścigowy KM RACING TEAM

Informator Zdrowie i Aktywność - porady i ciekawostki

Masz temat? Napisz list do naszej Gazety Internetowej!
Piłka nożna

Kolejne zwycięstwo Astry

2019-05-06 11:05:00

Kolejny znakomity występ podopiecznych Krzysztofa Wewióra. Tym razem zespół Astry Krotoszyn pewnie na wyjeździe pokonał Odolanovię Odolanów.

Wynik spotkania został ustalony już w pierwszej odsłonie, bowiem wszystkie - i to aż cztery gole - padły w tej części meczu. Zwycięstwo tym bardziej cieszy, bo odniesione na boisku drużyny plasującej się w samym czubie tabeli Ligi Międzyokręgowej grupy 3. Odolanovia zajmuje obecnie trzecie miejsce. Zespół z Krotoszyna plasuje się na szóstej pozycji goniąc Stal Pleszew, z którą w poprzedniej kolejce wygrał 1:0.
 
W sobotnim meczu z Odolanovią pierwsza bramka padła już w 10 minucie, a na listę strzelców wpisał się Dariusz Reyer. Na kolejne gole trzeba było czekać do samej końcówki pierwszej połowy. Najpierw wyrównał Mikołaj Marciniak, ale już minutę później za sprawą Damiana Gmerka, krotoszynianie znów wyszli na prowadzenie. Wynik spotkania w 44 minucie ustalił kapitan Astry - Karol Krystek.
Spotkanie zakończyło się wynikiem 1:3.
- Dziękuję chlopakoam za wielką determinację i wolę wałki o każdy centymetr boiska. Pokazali, że chcą godnie reprezentować nasze miasto - powiedział na gorąco, tuż po spotkaniu Mariusz Ratajczak, prezes Astry Krotoszyn.
 

 
Fotorelacja

Reklama - Biuro Rachunkowe Maison Polska

Reklama - OSK AS Maria Maśniak


Reklama - COLORSHIRT.PL - Nadruki na koszulki, gadżety reklamowe z nadrukiem dla firm

W ślubnym informatorze znajdziesz artykuły, porady dotyczące organizacji ślubu, wesela oraz wieczoru kawalerskiego lub panieńskiego.

Reklama - Ciesielstwo - Dekarstwo - Pokrycia dachowe | Sławomir Głód
Reklama - Lombard Smok Krotoszyn - Gotówka od ręki - Skup złota, skup srebra

W tym miejscu znajdziesz zapowiedzi i relacje z imprez kulturalnych w powiecie.iKrotoszyn.pl reklamy POLUB NAS NA FACEBOOKU - ikrotoszyn.pl