iKrotoszyn.pl reklamy
iKrotoszyn.pl - reklamuj się w gazecie internetowej
iKrotoszyn.pl - reklamuj się w gazecie internetowej
iKrotoszyn.pl - reklamuj się w gazecie internetowej

Płytki ceramiczne CERAMEX
Szkółka roślin ozdobnych Bielawni
Reklama - OSK AS Maria Maśniak


Informator rolniczy - dla rolnika

Reklama - Lombard Smok Krotoszyn - Gotówka od ręki - Skup złota, skup srebra
PARTNERZY - Fundacja Legalna Kultura Informator rynku pracy
Mapa - Pojemniki na plastikowe nakrętki MIEJSCE NA TWOJĄ REKLAMĘ - DANE KONTAKTOWE

MIEJSCE NA TWOJĄ REKLAMĘ - DANE KONTAKTOWE
Wyścigi samochodowe

Kolejne znakomite starty krotoszyńskiej załogi KM Racing Team!

2021-07-08 09:07:00

Zdjęcie: KM Racing Team
Za nami drugi weekend Wyścigowych Samochodowych Mistrzostw Polski. Krotoszyńska załoga KM Racing Team występująca w klasie DN2 (auta do pojemności 1300 ccm), przyzwyczaiła już kibiców do znakomitych startów.

Drugi weekend wyścigowy w sezonie 2021 rozpoczął się w miniony czwartek od udziału w treningach. Te, dla braci Mateusza i Krystiana Ciesiółków z KM Racing Team, przebiegły spokojnie. 

Piątek rozpoczął się od badań technicznych aut, w tym  dwóch krotoszyńskiej załogi. A te bez problemu zostały dopuszczone do zawodów. Przed południem odbyły się pierwsze kwalifikacje, w których Krystian zajął pierwsze, a Mateusz trzecie miejsce w klasie DN2 oraz klasyfikacji generalnej. - Niestety dla nas, na jednym z ostatnich okrążeń kwalifikacji pojawił się ogień w Krystiana samochodzie. Na szczęście po zjeździe do pit stopów ogień został szybko ugaszony - relacjonuje M. Ciesiółka. Po zakończeniu kwalifikacji krotoszynianie rozpoczęli więc naprawę auta, aby je usprawnić do jazdy w wyścigu, który miał odbyć się jeszcze tego samego dnia. - Przed samym wyścigiem udaje się nam uruchomić silnik i oba auta stają na starcie do pierwszego wyścigu weekendu. Okazuje się jednak, że silnik nie pracuje prawidłowo i Krystian wycofuje się z piątkowej rywalizacji. Mnie udało się dojechać do mety na drugim miejscu w klasie DN2. 

Sobota była dniem przerwy, który załoga poświęciła na przygotowanie obu aut do niedzielnej rywalizacji. 

- W niedzielę, podobnie jak w piątek, mieliśmy w harmonogramie zawodów poranne kwalifikacje oraz wyścig w godzinach popołudniowych. Kwalifikacje kończymy na miejscu 1 (Krystian) i 3 (Mateusz). Sam wyścig kończymy na tych samych pozycjach. Krystian po starcie prowadzi od startu do mety. Z kolei ja po starcie tracę 2 pozycję i spadam na 5 miejsce. W samym wyścigu udaje się odrobić stracone pozycje i zakończyć wyścig na 3 miejscu w klasie DN2 - podsumowuje M. Ciesiółka drugi wyścig weekendu.

- Początek weekendu był dla nas małym rozczarowaniem, gdyż tylko jeden samochód w piątek dojechał do mety. Z kolei dalsza część weekendu, to już radość z odniesionych sukcesów. Już teraz przygotowujemy się do startu w 5 i 6 rundzie WSMP, która odbędzie się za niespełna dwa miesiące również na Torze Poznań, na którą już teraz wszystkich serdecznie zapraszamy - zachęca M. Ciesiółka.

- Przesyłamy również podziękowania dla naszych sponsorów: Agencja BiW Ubezpieczenia, Tablice24.com.pl, Gazeta Internetowa iKrotoszyn.pl, firmie Jotkel, MC TEAM Agencja Interaktywna, Obróbka Skrawaniem Podskarbi oraz Miastu Krotoszyn, którzy wspierają nas w naszej pasji, jak również kibicom którzy pojawili się na torze i nas wspierali. Chcemy raz jeszcze podziękować firmie Jotkel z Krotoszyna, która przed samym weekendem przygotowała dla nas niespodziankę i podarowała nam profesjonalny wózek narzędziowy.Fotorelacja


Tworzenie stron i sklepów internetowych - internetka.pl

SOLARMAT TOMNICE
Kredyty Krotoszyn - Pośrednictwo kredytowe - Najfinanse Tomasz Gierko
iPomagamy - akcje charytatywne krotoszyn, zbiórki pieniędzy krotoszyn

MIEJSCE NA TWOJĄ REKLAMĘ - DANE KONTAKTOWE
Wiadomości z przedszkoli i szkół z powiatu krotoszyńskiego.

Reklama - Ciesielstwo - Dekarstwo - Pokrycia dachowe | Sławomir Głód
PARTNERZY - Zespół wyścigowy KM RACING TEAM
Wiadomości kulturalne z KrotoszynaDni Karpia 2021