Z powiatu

Kolejne „Wakacje w bibliotece”

Kolejne „Wakacje w bibliotece”
Zdjęcie: KBP

W filii nr 5 w Chwaliszewie Krotoszyńskiej Biblioteki Publicznej im. Arkadego Fiedlera odbyło się kolejne spotkanie pt. „Wakacje w bibliotece”.

- Bibliotekarka przygotowała dla dzieci piknik. Uczestnicy wzięli udział w grach i zabawach ruchowych. Wiele radości było przy robieniu baniek mydlanych. Dzieci chętnie pozowały do zdjęć używając gadżetów takich jak okulary, kapelusze i inne letnie dodatki - informuje książnica.


Źródło: Martyna Filipczak



Z regionu


Czytaj również

iKrotoszyn.pl reklamy
SKLEP WIELOBRANŻOWY MICHAŁ DROSZCZ - KOŹMIN WIELKOPOSLKI

iKrotoszyn.pl reklamy
WALBET

iKrotoszyn.pl reklamy
LAGWOOD4

iKrotoszyn.pl reklamy
ZAKĄTEK ZDROWIA

iKrotoszyn.pl reklamy
PIOTROWSCY - MAXSERWIS KROTOSZYN

iKrotoszyn.pl reklamy
Polub nas na Facebooku - ikrotoszyn.pl

iKrotoszyn.pl reklamy