iKrotoszyn.pl reklamy
Krotoszyn

Kierowca uciekł... "Co roku to samo" - wskazuje Czytelniczka

2021-12-10 11:12:00
To kolejne zdarzenie drogowe w tym miejscu. Chodzi o ulicę Ściegiennego w Krotoszynie, w okolicy skrzyżowania z Rumiankową.

- Tym razem skrzynka energetyczna! Co roku o tej porze to samo, a Powiatowy Zarząd Dróg nic z tym nie robi - informuje Czytelniczka. - Tamtędy chodzą dzieci do szkoły, kościoła - dodaje.

Co więcej, wskazuje iż były już prośby mieszkańców o założenie w tym rejonie progu zwalniającego. Skontaktowaliśmy się więc z Powiatowym Zarządem Dróg w Krotoszynie, by zapytać czy coś dzieje się w tej sprawie... Dyrektor Krzysztof Jelinowski, co prawda nie kojarzy tematu, ale zapewnia, że gdy wpłynie taka prośba od mieszkańców, to sprawa trafi do Komisji Bezpieczeństwa i Porządku. A ta przyjrzy się temu feralnemu miejscu i zasadności zamontowania progu zwalniającego.

 

Wracając do ostatniego zdarzenia, a więc z dzisiejszej nocy... - Na miejscu ustalono, że nieznana osoba kierująca nieznanym pojazdem uszkodziła skrzynkę energetyczną, po czym oddaliła się - podaje asp. sztab. Piotr Szczepaniak, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Krotoszynie. Skrzynka - jak widać na zdjęciu - została rozbita, a mieszkańcy zostali pozbawieni prądu. Oczywiście na miejsce przybyli pracownicy zakładu energetyki, którzy zabezpieczyli miejsce.Czytaj również

OSK PAWEL PIETRZAK KROTOSZYN PRAWO JAZDY
MALINOWY ZAKĄTEK
4yourcar - Sklep Motoryzacyjny w Krotoszynie
Polub nas na Facebooku - ikrotoszyn.pl
REKLAMA W DODATKU
SOLARMAT FOTOWOLTAIKA
OSK AS Krotoszyn | Maria i Zenon Maśniakowie | Kursy na prawo jazdy | Kategorie AM, A1, A2, A, B, E/B