iKrotoszyn.pl reklamy
Krotoszyn

Kiedy na Witosa włączą sygnalizację świetlną? - pytamy generalną dyrekcję...

Zapewne wielu mieszkańców Krotoszyna zastanawia się - kiedy zostanie "odpalona" sygnalizacja świetlna na ulicy Witosa? Zapytaliśmy o to zarządcę tej drogi.

Roboty związane z przebudową tej krotoszyńskiej arterii zakończyły się już ładnych kilka tygodni temu, jednak wciąż nie działa sygnalizacja świetlna na tej ulicy, łącząca dwa odcinki Promenady. Nie funkcjonuje także zamontowane oświetlenie przejścia dla pieszych w tym miejscu. Podobnie jak kilka tamtejszych latarni - o czym informują nas Czytelnicy.

Zwróciliśmy się więc do Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad z zapytaniem o przyczynę zaistniałej sytuacji. Okazuje się, że całkiem niedawno, bo dopiero 31 stycznia, zostało wykonane przyłącze energetyczne do zasilania szafki sterowniczej sygnalizacji świetlnej na DK36 (ul. Witosa). - Umożliwia to zawarcie umowy na dostawę energii elektrycznej. Niezwłocznie po zawarciu umowy sygnalizacja świetlna zostanie uruchomiona - wyjaśnia Marcin Kucharczak, zastępca naczelnika Wydziału Wydział Zamówień Publicznych GDDKiA w Poznaniu.

- Jeśli chodzi o oświetlenie przejścia dla pieszych zostanie ono włączone do oświetlenia ulicznego, które wymaga zwiększenia mocy istniejącego przyłącza, co powinno zostać zrobione w ciągu najbliższych dni i po odbiorze pozwolić na uruchomienie oświetlenia w połowie lutego - dodaje M. Kuczarczak.

Tworzenie stron i sklepów internetowych - internetka.pl

Czytaj również

CERMOTOR KROTOSZYN
PARK ROZRYWKI RODZINNEJ LOCZEK KROTOSZYN
WALBET
AZW KROTOSZYN
ERIKO MOBILNY ŻURAW
DOM ZDROWIA KROTOSZYN
4yourcar - Sklep Motoryzacyjny w Krotoszynie
Polub nas na Facebooku - ikrotoszyn.pl
REKLAMA W DODATKU


SMOK SKUP-SPRZEDAŻ

Kurczak z rożna | Smażalnia ryb | Imprezy | BAR u ŻABY - Koźmin Wlkp.