iKrotoszyn.pl reklamy
Ciekawostki

Kibice Kolejorza bojkotują mecze przy Bułgarskiej! "Kocioł" będzie pusty?

2021-07-23 12:07:00
Zdjęcie: Facebook
- Postanowiliśmy nie chodzić na mecze Lecha na stadionie przy ulicy Bułgarskiej, nie kupować karnetów, no bo po co? Nie ma obiecanych hiper transferów. Jest zwykły syf. Nikt nie chodzi do kina czy do teatru na szmirę z kiepskimi aktorami - tak samo nikt z nas nie pójdzie na stadion - informują na swoim fanpage'u sfrustrowani "Kibice Lecha Poznań".

W Wielkopolsce, a także i całym w kraju nie brakuje kibiców Kolejorza. Także krotoszynianie tłumnie udają się na mecze "Dumy Wielkopolski". Tymczasem najbardziej zagorzali kibice podjęli dość drastyczną decyzję. Czym jest ona spowodowana? O tym poniżej.

 

Warto jeszcze dodać, dziś o godz. 20.30, piłkarze Lecha, przed własną publicznością, zmierzą się w pierwszej kolejce PKO Ekstraklasy z zespołem Radomiaka Radom. Czy faktycznie "kocioł" będzie pusty?

 

- Za nami fatalny sezon, a przed nami najważniejszych sezon w historii klubu. W przyszłym roku obchodzimy 100-lecie i nie wyobrażamy sobie innej sytuacji niż zdobycia Mistrzostwa Polski. Puchar Polski byłby miłym dodatkiem do tej szarej i beznadziejnej rzeczywistości, którą fundują nam włodarze naszego ukochanego klubu - stwierdzają kibice.

- Jest beznadziejnie. Klub który przez ostatnie 5 lat zarobił na transferach 40 milionów euro przez ten czas wydał niespełna 3. W tym czasie nie zdobył żadnego trofeum, nie osiągnął żadnego sukcesu sportowego, wręcz przeciwnie - ogrywają nas na własnym stadionie zwykłe średniaki i w całej Polsce się z nas śmieją - czytamy dalej.

 

Poniżej całość stanowiska "Kibiców Lecha Poznań".

 

 

Źródło: Facebook


Czytaj również

MALINOWY ZAKĄTEK
4yourcar - Sklep Motoryzacyjny w Krotoszynie
Polub nas na Facebooku - ikrotoszyn.pl
REKLAMA W DODATKU
CONDITOR UBEZPIECZENIA KROTOSZYN
OSK AS Krotoszyn | Maria i Zenon Maśniakowie | Kursy na prawo jazdy | Kategorie AM, A1, A2, A, B, E/B
Kurczak z rożna | Smażalnia ryb | Imprezy | BAR u ŻABY - Koźmin Wlkp.