iKrotoszyn.pl reklamy
Krotoszyn

"Każdy inny - wszyscy równi"

1 grudnia w Szkole Podstawowej nr 7 z Oddziałami Integracyjnymi im. H. Jordana w Krotoszynie odbyła się uroczystość z okazji Międzynarodowego Dnia Osób Niepełnosprawnych.

Tegoroczne święto było kontynuacją edycji pod hasłem "Każdy inny - wszyscy równi", które ma zwrócić uwagę, jak ważne jest uwrażliwienie na obecność osób ze specjalnymi potrzebami edukacyjnymi oraz likwidowanie uprzedzeń na ich temat.

Przed zgromadzonymi gośćmi wystąpiły dzieci z zaproszonych placówek oraz uczniowie z klas integracyjnych I-III SP7, a także zespół muzyczny Gama i Gama+. W trakcie uroczystości został zaprezentowany teledysk z utworem „Przyjaciela mam”, który specjalnie dla zebranych zaśpiewała Tosia Chrobot. Po części artystycznej najmłodsi mogli skorzystać z przygotowanych atrakcji, były to m.in. zajęcia sportowe na sali gimnastycznej, kącik plastyczny, w którym dzieci korzystały z malowania twarzy, przygotowywały opaski na głowę, kartki świąteczne. Był także słodki poczęstunek w kawiarence.

Wśród zaproszonych gości znaleźli się przedstawiciele lokalnego samorządu, instytucji i placówek biorących udział w uroczystości.Tworzenie stron i sklepów internetowych - internetka.pl

Czytaj również

PARK ROZRYWKI RODZINNEJ LOCZEK KROTOSZYN
WALBET
AZW KROTOSZYN
ERIKO MOBILNY ŻURAW
DOM ZDROWIA KROTOSZYN
Polub nas na Facebooku - ikrotoszyn.pl
REKLAMA W DODATKU


SMOK SKUP-SPRZEDAŻ

Kurczak z rożna | Smażalnia ryb | Imprezy | BAR u ŻABY - Koźmin Wlkp.