Kredyt gotówkowy ZAPASOWA GOTÓWKA

iKrotoszyn.pl reklamy
iKrotoszyn.pl - reklamuj się w gazecie internetowej
iKrotoszyn.pl - reklamuj się w gazecie internetowej
iKrotoszyn.pl - reklamuj się w gazecie internetowej
iKrotoszyn.pl - reklamuj się w gazecie internetowej
iKrotoszyn.pl - reklamuj się w gazecie internetowej

Restauracja DUET Krotoszyn
OSK AS Maria Maśniak
Pracownia Tortów Artystycznych Sama Słodycz


Informator rolniczy - dla rolnika

Lombard Smok Krotoszyn - Gotówka od ręki - Skup złota, skup srebra
Informator rynku pracy MIEJSCE NA TWOJĄ REKLAMĘ - DANE KONTAKTOWE
Wiadomości kulturalne z Krotoszyna
Z powiatu

Kancelaria prawna zabiera głos w sprawie radnego powiatowego Jarosława Kubiaka: "wszelkie pomówienia i naruszanie Jego dóbr osobistych, spotkają się ze stanowczą reakcją"

2021-11-19 09:11:00

- Kilka dni temu policjanci z Wydziału Dochodzeniowo-Śledczego KWP w Poznaniu otrzymali zgłoszenie w sprawie podejrzenia popełnienia przestępstwa kradzieży na szkodę firmy znajdującej się w Smolicach - informuje podinsp. Iwona Liszczyńska z zespołu prasowego Komendy Wojewódzkiej Policji w Poznaniu.

O sprawie głośno zrobiło się w całym powiecie, bowiem podejrzenia zostały skierowane w stronę Jarosława Kubiaka, radnego powiatowego i pracownika tej firmy. - 9 listopada pod wskazanym adresem policjanci z KWP w Poznaniu przeprowadzili czynności procesowe dotyczące otrzymanego zgłoszenia. Podczas tych działań nikt nie został zatrzymany, natomiast zgromadzony materiał dowodowy został przekazany do Prokuratury Rejonowej w Jarocinie z wnioskiem o wyznaczenie jednostki Policji, która będzie prowadziła postępowanie w tej sprawie - podaje rzeczniczka wielkopolskiej policji dodając, iż z uwagi na wczesny etap postępowania, to wszystkie informacje jakie mogą zostać przekazane.

 

Pismo ze smolickiej firmy, z prośbą o wyrażenie zgody na zwolnienie radnego z pracy, wpłynęło już do Rady Powiatu Krotoszyńskiego. Pracodawca dołączył także pendrive z nagraniami z kamer monitoringu przemysłowego oraz zdjęcia. Sprawa - jak się dowiedzieliśmy - ma zostać rozpatrzona na wspólnym posiedzeniu komisji 24 listopada, a potem trafi na sesję.

 

Dotarliśmy do kancelarii prawnej, która w imieniu Jarosława Kubiaka zajmuje się tą sprawą. Warto przy tej okazji dodać, że adwokat Grzegorz Szwoch z kancelarii, od której otrzymaliśmy poniższe oświadczenie jest znany - między innymi - z udziału w programach telewizyjnych takich jak "Państwo w Państwie", prowadzenia spraw Andrzeja Gołoty przeciwko świadkowi koronnemu "Masie", sprawy Ryszarda Boguckiego uniewinnionego z zarzutu zabójstwa gen. Papały, głośnej sprawy rodziny Lossow czy reprezentowania Arkadiusza Kraski zwolnionego z więzienia po 20 latach niesłusznie odbywanej kary pozbawienia wolności.

 

Poniżej treść oświadczenia:

W związku z bezpodstawnym posądzeniem naszego Klienta Jarosława Kubiaka o rzekome przestępstwo oświadczamy, że naszemu Klientowi nie postawiono żadnych zarzutów, a "materiał dowodowy", jaki pracodawca udostępnił Radzie Powiatu, a ta dalej Opinii Publicznej w najmniejszym stopniu nie uprawdopodabnia popełnienia przestępstwa przez Jarosława Kubiaka. Rodzi to uzasadnione przypuszczenia o świadomym działaniu na szkodę naszego Klienta, polegającym na zgłoszeniu przestępstwa, mimo świadomości zawiadamiającego, że do przestępstwa tego nie doszło. Dziwnym zbiegiem okoliczności posądzenie naszego Klienta o "kradzież paliwa" zbiegło się w czasie ze zgłoszeniem wykrytych przez Niego nieprawidłowości w Spółce Skarbu Państwa, w której jest zatrudniony. Pozytywną stroną tak dużego zainteresowania mediów sprawą naszego Klienta jest to, że opinia publiczna będzie mogła zainteresować się zgłoszonymi przez Jarosława Kubiaka nieprawidłowościami, co z pewnością zmobilizuje organy ścigania do rzetelnego i drobiazgowego ich zbadania. Żywimy nadzieję, że organy ścigania z równie dużym zapałem z jakim podjęły czynności mające na celu odnalezienie rzekomo skradzionego paliwa, zajmą się sprawdzaniem zgłaszanych przez Jarosława Kubiaka nieprawidłowości, a w szczególności poszukiwaniem "zaginionych" aut o znacznej wartości, których „niewyjaśnionego zniknięcia” zgłoszenia te dotyczyły.

Jarosław Kubiak szczyci się uczciwością i nieposzlakowaną opinią w lokalnej społeczności, która wiele zawdzięcza jego pracy i zaangażowaniu dla rozwoju lokalnej wspólnoty.

Dlatego wszelkie pomówienia i naruszanie Jego dóbr osobistych, spotka się ze stanowczą reakcją, a winni świadomego stawiania bezpodstawnych zarzutów zostaną pociągnięci do odpowiedzialności.

Adwokat Grzegorz Szwoch
Elektroniczne Biuro Obsługi Klienta PGKiM Sp. z o.o.

DOM ZDROWIA
Kredyty Krotoszyn - Pośrednictwo kredytowe - Najfinanse Tomasz Gierko

Bar u Żaby
Wiadomości z przedszkoli i szkół z powiatu krotoszyńskiego.

Reklama - Ciesielstwo - Dekarstwo - Pokrycia dachowe | Sławomir Głód
PARTNERZY - Zespół wyścigowy KM RACING TEAM


Mapa - Pojemniki na plastikowe nakrętki FACEBOOK ikrotoszyn.pl
MIEJSCE NA TWOJĄ REKLAMĘ - DANE KONTAKTOWE

Tworzenie stron i sklepów internetowych - internetka.pl