Kredyt gotówkowy ZAPASOWA GOTÓWKA

iKrotoszyn.pl reklamy
iKrotoszyn.pl - reklamuj się w gazecie internetowej
iKrotoszyn.pl - reklamuj się w gazecie internetowej
iKrotoszyn.pl - reklamuj się w gazecie internetowej
iKrotoszyn.pl - reklamuj się w gazecie internetowej
iKrotoszyn.pl - reklamuj się w gazecie internetowej

Restauracja DUET Krotoszyn
OSK AS Maria Maśniak
Pracownia Tortów Artystycznych Sama Słodycz


Informator rolniczy - dla rolnika

Lombard Smok Krotoszyn - Gotówka od ręki - Skup złota, skup srebra
Informator rynku pracy MIEJSCE NA TWOJĄ REKLAMĘ - DANE KONTAKTOWE
Wiadomości kulturalne z Krotoszyna
Wracamy do tematu

Kancelaria adwokacka wzywa pracodawcę radnego Jarosława Kubiaka do sprostowania wypowiedzi na jego temat

2021-11-25 08:11:00

Wczoraj informowaliśmy o wspólnym posiedzeniu komisji stałych Rady Powiatu Krotoszyńskiego. Komisje, zdecydowaną większością głosów przychyliły się do wniosku Hodowli Roślin Smolice Sp. z o.o. Grupa IHAR w sprawie wyrażenia zgody na rozwiązanie z radnym stosunku pracy. Sprawa dotyczy rzekomej kradzieży paliwa we wspomnianej firmie przez radnego Jarosława Kubiaka.

Dyskusja nad tym tematem trwała blisko godzinę. A sporą część obrad zajęło odczytywanie przez przewodniczącego samorządu aktów prawnych.

Ostateczną decyzję radni podejmą jednak podczas głosowana na piątkowej sesji Rady Powiatu. Co oczywiście i tak nie jest jednoznaczne ze zwolnieniem radnego z pracy.

 

O sprawie w ciągu ostatnich dni pisaliśmy już kilkakrotnie na naszych łamach, więc nie wracamy do genezy tematu, a zainteresowanych odsyłamy do wcześniejszych artykułów.

 

Powiatowi rajcy głosowali w sprawie radnego Jarosława Kubiaka

 

Radny Jarosław Kubiak przedstawia swoją wersję wydarzeń. Pismo trafiło do Starostwa Powiatowego

 

Kancelaria prawna zabiera głos w sprawie radnego powiatowego Jarosława Kubiaka: "wszelkie pomówienia i naruszanie Jego dóbr osobistych, spotkają się ze stanowczą reakcją"

 

Podczas wczorajszych obrad połączonych komisji spraw społecznych oraz budżetowo-gospodarczej, radny Marian Włosik zaproponował, aby lokalne media zapoznać z pismem, które do przewodniczącego Rady Powiatu skierował adwokat Jarosława Kubiaka. Przedstawiamy je poniżej.

Pismo, o którym mowa - adwokat Grzegorz Szwoch - skierował do Zarządu HR Smolice Sp. z o.o. Grupa IHAR i zostało przesłane do wiadomości Rady Powiatu.

 

Wezwanie do zaprzestania naruszania dóbr osobistych

Z powołaniem na załączone pełnomocnictwo mojego klienta Jarosława Kubiaka, w związku z treścią Państwa pisma z dnia 16 listopada 2021 roku (L. Dz. 2872/2021) kierowanego do Rady Powiatu Krotoszyńskiego przyjętego przez kancelarię Starostwa Powiatowego w Krotoszynie w dniu 17 listopada 2021 roku pod numerem 20995/2021 naruszającego dobra osobiste mojego Klienta wzywam do sprostowania przedmiotowego pisma oraz przesłania tego sprostowania do Rady Powiatu Krotoszyńskiego i to w terminie jednego dnia od daty otrzymania niniejszego wezwania poprzez:

  • doprecyzowanie, że w dniu 09 listopada 2021 roku funkcjonariusze Komendy Wojewódzkiej Policji w Poznaniu po wejściu do garażu znajdującego się przy oborze nie zastali w nim nikogo, w tym Jarosława Kubiaka,
  • doprecyzowanie sformułowania „Pan Kubiak podjął próbę ucieczki” poprzez dodanie, że jest to tylko i wyłącznie subiektywna ocena zachowania Jarosława Kubiaka albowiem na załączonym nagraniu widać poruszającego się, a nie uciekającego Jarosława Kubiaka,
  • wycofanie się z twierdzenia, iż: „Pan Kubiak został jednak zatrzymany przez innych Policjantów” albowiem jak wynika z oficjalnego stanowiska Komendy Wojewódzkiej Policji w Poznaniu w tej sprawie „nikt nie został zatrzymany”.
  • doprecyzowanie sformułowania: „W wyniku czego w szafce ujawnili plastikowe pojemniki....” poprzez dodanie, że szafka ta nie należała do Jarosława Kubiaka i nie posiadał do niej kluczy,
  • doprecyzowania, że obecnie nie ma żadnego dowodu na to, że pojemniki znalezione na terenie miejsca zamieszkania Jarosława Kubiaka zawierały paliwo pochodzące z Państwa przedsiębiorstwa.

Brak zastosowania się do przedmiotowego wezwania spowoduje niezwłoczne podjęcie wszelkich kroków prawnych zmierzających do ochrony dóbr osobistych naszego Klienta.

Adwokat Grzegorz Szwoch
Elektroniczne Biuro Obsługi Klienta PGKiM Sp. z o.o.

DOM ZDROWIA
Kredyty Krotoszyn - Pośrednictwo kredytowe - Najfinanse Tomasz Gierko

Bar u Żaby
Wiadomości z przedszkoli i szkół z powiatu krotoszyńskiego.

Reklama - Ciesielstwo - Dekarstwo - Pokrycia dachowe | Sławomir Głód
PARTNERZY - Zespół wyścigowy KM RACING TEAM


Mapa - Pojemniki na plastikowe nakrętki FACEBOOK ikrotoszyn.pl
MIEJSCE NA TWOJĄ REKLAMĘ - DANE KONTAKTOWE

Tworzenie stron i sklepów internetowych - internetka.pl