iKrotoszyn.pl reklamy
Siatkówka

Juniorzy Astry wracają do gry! W niedzielę w Krotoszynie inauguracja rozgrywek. W weekend, przed własną publicznością, zagrają także młodziczki

Przed nami siatkarski weekend. W sobotę, jako pierwsze, spośród zespołów krotoszyńskiej Astry, do rywalizacji o punkty, przystąpią młodziczki. Tego samego dnia, ale na wyjeździe zagrają seniorzy. A na zakończenie weekendu, w niedzielę, w hali przy ul. Młyńskiej w Krotoszynie, rywalizować będą juniorzy.

Młodziczki Astry Akademii Krotoszyn zagrają ligowy turniej w sobotę w hali CSiR przy ul. Młyńskiej. Początek o godz. 10.00. Rywalkami podopiecznych Kasi Kubeczak będą siatkarki z zespołów MLKS Orlik Miłosław oraz UKS Śmigiel.

Tego samego dnia popołudniu, seniorzy ROsmosis-Wawrzyniak KKS Astra Krotoszyn udadzą się do Opatówka, by zmierzyć się z tamtejszym SPS Volley, w ramach trzecioligowych rozgrywek.

Zwieńczeniem siatkarskiego weekendu będzie ligowy turniej juniorów Astry. Rozpocznie się on o godz. 10.00 w hali przy ul. Młyńskiej.

Juniorzy Astry trafili do bardzo mocnej trzeciej grupy, razem z IUKS Jedynka Poznań i ENEA Energetyk II. Są to drużyny dobrze znane krotoszynianom, którzy grając wcześniej w innych klubach, wielokrotnie toczyli z nimi zacięte boje.

Pod nieobecność trenera juniorów Astry Grzegorza Wiertlewskiego, zmagającego się z ciężką chorobą, zespół ten poprowadzi Tobiasz Kubicki, na co dzień szkoleniowiec seniorów.

Będzie to pierwszy ligowy turniej w tym sezonie, zachęcamy więc do kibicowania! Warto dodać, że juniorzy, to bezpośrednie zaplecze pierwszego zespołu, a kilku z tych młodych zawodników ma już na swoim koncie udane występy na trzecioligowych boiskach u boku swoich starszych kolegów. Kibiców, którym nie uda się przybyć w niedzielę na halę do byłej jednostki wojskowej, zachęcamy do oglądania relacji na żywo na naszym fanpage'u.

Turnieje rewanżowe juniorów odbędą się w Poznaniu 19 listopada i 10 grudnia.

Skład juniorów KKS Astra Krotoszyn: Mateusz Mayer (kapitan), Patryk Figlak, Patryk Wałęsiak, Dawid Binkowski, Tobiasz Florczyk, Kacper Koprowski, Mateusz Kostka, Krzysztof Szeszycki, Marcin Kulczyński, Bartosz Kaczmarek, Dominik Czachorek.

 

Sklep internetowy z włoskimi produktami - allitaliana.pl

Czytaj również

PARK ROZRYWKI RODZINNEJ LOCZEK KROTOSZYN
AZW KROTOSZYN
ERIKO MOBILNY ŻURAW
DOM ZDROWIA KROTOSZYN
4yourcar - Sklep Motoryzacyjny w Krotoszynie
Polub nas na Facebooku - ikrotoszyn.pl
REKLAMA W DODATKUKurczak z rożna | Smażalnia ryb | Imprezy | BAR u ŻABY - Koźmin Wlkp.