iKrotoszyn.pl reklamy
iKrotoszyn.pl - reklamuj się w gazecie internetowej
iKrotoszyn.pl - reklamuj się w gazecie internetowej
iKrotoszyn.pl - reklamuj się w gazecie internetowej


Reklama - TEOMINA SPORT - SIŁOWNIA - FITNESS - CORSSFIT

Reklama - CATERING DLA ZDROWIA - DIETA PUDEŁKOWA

Reklama - Bar u Żaby - kurczak z rożna

Reklama - COLORSHIRT.PL - Nadruki na koszulki, gadżety reklamowe z nadrukiem dla firm


Reklama - Kredyty Krotoszyn - FinUP Partner - Tomasz GierkoPARTNERZY - Fundacja Legalna Kultura

PARTNERZY - Zespół wyścigowy KM RACING TEAM

Informator Zdrowie i Aktywność - porady i ciekawostki

Masz temat? Napisz list do naszej Gazety Internetowej!
Wydarzenia

Jubileusz Astry Krotoszyn pod naszym patronatem!

2019-05-23 12:05:00

22 czerwca o godz. 14.00, na stadionie miejskim przy ul. Sportowej w Krotoszynie odbędą się uroczystości związane z jubileuszem 90-lecia Krotoszyńskiego Klubu Sportowego Astra Krotoszyn. Nie zabraknie atrakcji!

Uroczyste otwarcie zaplanowano na godzinę 14.00. A tuż po nim wielki mecz Przyjaciele Astry kontra pracownicy Urzędu Miejskiego w Krotoszynie. Kto zagra? Jakie będą składy? Kto poprowadzi obie jedenastki? To na razie tajemnica, ale co jakiś czas będziemy zdradzali szczegóły tego, zapewne obfitującego w ciekawe zagrania spotkania. Na brak emocji na pewno nie będzie można narzekać! A zawodnikom na pewno pomoże Wasz gorący doping.

 

Astra Krotoszyn nie tylko "dorosłą" piłką stoi. To także praca od podstaw czyli z najmłodszymi adeptami futbolu. A w klubie szkolą się zawodnicy - można powiedzieć - już od samej kołyski, bo od najmłodszej kategorii - skrzatów, poprzez żaków, orlików, młodzików, trampkarzy i juniorów. A nabór do każdej z drużyn trwa przez cały rok. Zatem, podczas jubileuszu nie zabraknie także chwili dla maluchów i atrakcji dla nich. A pokaz freestyle football przyciągnie z pewnością nie tylko dzieci i młodzież, a także i starszych.

 

Na zakończenie obchodów wielki mecz! Naprzeciw siebie staną seniorzy Astry Krotoszyn i pierwszoligowej Warty Poznań. - Duża w tym zasługa dyrektora sportowego Warty, Dawida Frąckowiaka - mówi Mariusz Ratajczak, prezes krotoszyńskiego klubu. Tego dnia nie może Was tam zabraknąć!

 

 

 Reklama - OSK AS Maria Maśniak

Reklama - Sprzedaż opału - Skup złomu - Usługi transportowe - Krotoszyn

Autopromocja ikrotoszyn.pl

W ślubnym informatorze znajdziesz artykuły, porady dotyczące organizacji ślubu, wesela oraz wieczoru kawalerskiego lub panieńskiego.

Reklama - Ciesielstwo - Dekarstwo - Pokrycia dachowe | Sławomir Głód
Reklama - Lombard Smok Krotoszyn - Gotówka od ręki - Skup złota, skup srebra

W tym miejscu znajdziesz zapowiedzi i relacje z imprez kulturalnych w powiecie.iKrotoszyn.pl reklamy POLUB NAS NA FACEBOOKU - ikrotoszyn.pl