Zamawiaj bez wychodzenia z domu! - kupujlokalnie.online

iKrotoszyn.pl reklamy
iKrotoszyn.pl - reklamuj się w gazecie internetowej
iKrotoszyn.pl - reklamuj się w gazecie internetowej
iKrotoszyn.pl - reklamuj się w gazecie internetowej
iKrotoszyn.pl - reklamuj się w gazecie internetowej


Praca Agency - Międzynarodowa Agencja Pracy
Reklama - DUNYA DONER PRACA
Reklama - Pralnia Laguna


Reklama - COLORSHIRT.PL - Nadruki na koszulki, gadżety reklamowe z nadrukiem dla firmPARTNERZY - Fundacja Legalna Kultura

PARTNERZY - Zespół wyścigowy KM RACING TEAM

Rynek Pracy powiatu krotoszyńskiego - oferty pracy oraz artykuły tematyczne
Bez względu od tego, gdzie mieszkasz i czym się zajmujesz, możesz wspierać naszą zakładkę ipomagamy aktywnie.

Autopromocja gazety internetowej ikrotoszyn.pl
Pod naszym patronatem

Jubileusz Astry - 90 lat minęło!

2019-06-24 09:06:00

Krotoszyński Klub Sportowy Astra Krotoszyn w tym roku obchodzi swoje 90. urodziny. W minioną sobotę odbył się festyn, który rozpoczął serię imprez związanych z tym jubileuszem.

Sobota, godz. 14.00, krotoszyński stadion przy ul. Sportowej. To właśnie wówczas nastąpiło uroczyste otwarcie jubileuszowej imprezy, którego dokonał wiceburmistrz Krotoszyna Ryszard Czuszke. Na to wydarzenie, oprócz lokalnych VIP-ów, ze starostą krotoszyńskim Stanisławem Szczotką, przedstawicielami lokalnych samorządów, instytucji i przedsiębiorstw, przybył także wiceprezes Wielkopolskiego Związku Piłki Nożnej - Rafał Ratajczak.

 

Po częściej oficjalnej, którą rozpoczął występ grupy tanecznej Krotoszyńskiego Ośrodka Kultury na murawę wybiegli samorządowcy i przyjaciele Astry, którzy rozegrali pomiędzy sobą towarzyski mecz piłkarski. Spotkanie obfitowało w wiele ciekawych zagrań, a forma i kondycja niektórych zawodników mogła zadziwić zebranych na trybunach widzów. Po pierwszych minutach i lekkiej przewadze samorządowców, ostatecznie lepsi okazali się ci drudzy, wygrywając 6:3.

 

Przed kolejnym spotkaniem, w którym wzięli udział zawodnicy Astry Krotoszyn i Warty Poznań, na murawie odbył się pokaz piłkarskiego freestyle oraz konkursy dla dzieci z nagrodami. Najmłodsi fani krotoszyńskiego klubu przez cały czas trwania imprezy mogli korzystać z atrakcji przeznaczonych właśnie dla nich.

Podczas jubileuszu dodatkowym wydarzeniem była wystawa motocykli przygotowana przez zaprzyjaźnionych motocyklistów z Krotoszyna i okolic. Była ona połączona ze zbiórką środków na pomoc Arkadiuszowi Szychowi, który zmaga się z chorobą nowotworową.

 

Festyn, to jednak dopiero początek obchodów związanych z jubileuszem Astry.  Kolejną planową imprezą będzie huczna prezentacja wszystkich drużyn, która dobędzie się na przełomie sierpnia i września. Przedstawione zostaną wszystkie zespoły Astry, we wszystkich kategoriach wiekowych. Będzie można więc poznać zawodników, począwszy od żaków, a skończywszy na seniorach. Wśród imprez w ramach 90-lecia klubu przewidziano także wrześniowy mecz oldboyów, a także tradycyjny już młodzieżowy turniej piłkarski Astra Cup.

 

 
Fotorelacja
Reklama - IGLOO - KROTOSZYN CHŁODNICTWO I KLIMATYZACJE

Reklama - OSK AS Maria Maśniak

Reklama - STOLARSTWO KAMIL SUCHORZEWSKI

Reklama - Zakuwanie węży hydraulicznych - DRAGON

Reklama - Ciesielstwo - Dekarstwo - Pokrycia dachowe | Sławomir Głód
Reklama - Lombard Smok Krotoszyn - Gotówka od ręki - Skup złota, skup srebra
Reklama - STALMACH - Pokrycia Dachowe
Autopromocja ikrotoszyn.pl

iKrotoszyn.pl reklamy
Sieć gazet internetowych - igazetyinternetowe.pl