iKrotoszyn.pl reklamy
iKrotoszyn.pl - reklamuj się w gazecie internetowej
iKrotoszyn.pl - reklamuj się w gazecie internetowej
iKrotoszyn.pl - reklamuj się w gazecie internetowej


Reklama - TEOMINA SPORT - SIŁOWNIA - FITNESS - CORSSFIT

Reklama - CATERING DLA ZDROWIA - DIETA PUDEŁKOWA

Reklama - Bar u Żaby - kurczak z rożna

Reklama - COLORSHIRT.PL - Nadruki na koszulki, gadżety reklamowe z nadrukiem dla firm


Belka informacyjna na temat sportu na iKrotoszyn.plPARTNERZY - Fundacja Legalna Kultura

PARTNERZY - Zespół wyścigowy KM RACING TEAM

Informator Zdrowie i Aktywność - porady i ciekawostki

Masz temat? Napisz list do naszej Gazety Internetowej!
Pod naszym patronatem

Jubileusz Astry - 90 lat minęło!

2019-06-24 09:06:00

Krotoszyński Klub Sportowy Astra Krotoszyn w tym roku obchodzi swoje 90. urodziny. W minioną sobotę odbył się festyn, który rozpoczął serię imprez związanych z tym jubileuszem.

Sobota, godz. 14.00, krotoszyński stadion przy ul. Sportowej. To właśnie wówczas nastąpiło uroczyste otwarcie jubileuszowej imprezy, którego dokonał wiceburmistrz Krotoszyna Ryszard Czuszke. Na to wydarzenie, oprócz lokalnych VIP-ów, ze starostą krotoszyńskim Stanisławem Szczotką, przedstawicielami lokalnych samorządów, instytucji i przedsiębiorstw, przybył także wiceprezes Wielkopolskiego Związku Piłki Nożnej - Rafał Ratajczak.

 

Po częściej oficjalnej, którą rozpoczął występ grupy tanecznej Krotoszyńskiego Ośrodka Kultury na murawę wybiegli samorządowcy i przyjaciele Astry, którzy rozegrali pomiędzy sobą towarzyski mecz piłkarski. Spotkanie obfitowało w wiele ciekawych zagrań, a forma i kondycja niektórych zawodników mogła zadziwić zebranych na trybunach widzów. Po pierwszych minutach i lekkiej przewadze samorządowców, ostatecznie lepsi okazali się ci drudzy, wygrywając 6:3.

 

Przed kolejnym spotkaniem, w którym wzięli udział zawodnicy Astry Krotoszyn i Warty Poznań, na murawie odbył się pokaz piłkarskiego freestyle oraz konkursy dla dzieci z nagrodami. Najmłodsi fani krotoszyńskiego klubu przez cały czas trwania imprezy mogli korzystać z atrakcji przeznaczonych właśnie dla nich.

Podczas jubileuszu dodatkowym wydarzeniem była wystawa motocykli przygotowana przez zaprzyjaźnionych motocyklistów z Krotoszyna i okolic. Była ona połączona ze zbiórką środków na pomoc Arkadiuszowi Szychowi, który zmaga się z chorobą nowotworową.

 

Festyn, to jednak dopiero początek obchodów związanych z jubileuszem Astry.  Kolejną planową imprezą będzie huczna prezentacja wszystkich drużyn, która dobędzie się na przełomie sierpnia i września. Przedstawione zostaną wszystkie zespoły Astry, we wszystkich kategoriach wiekowych. Będzie można więc poznać zawodników, począwszy od żaków, a skończywszy na seniorach. Wśród imprez w ramach 90-lecia klubu przewidziano także wrześniowy mecz oldboyów, a także tradycyjny już młodzieżowy turniej piłkarski Astra Cup.

 

 
Fotorelacja

Reklama - Biuro Rachunkowe Maison Polska

Reklama - Sprzedaż opału - Skup złomu - Usługi transportowe - Krotoszyn


Reklama - OSK AS Maria Maśniak

W ślubnym informatorze znajdziesz artykuły, porady dotyczące organizacji ślubu, wesela oraz wieczoru kawalerskiego lub panieńskiego.

Reklama - Ciesielstwo - Dekarstwo - Pokrycia dachowe | Sławomir Głód
Reklama - Lombard Smok Krotoszyn - Gotówka od ręki - Skup złota, skup srebra

W tym miejscu znajdziesz zapowiedzi i relacje z imprez kulturalnych w powiecie.iKrotoszyn.pl reklamy POLUB NAS NA FACEBOOKU - ikrotoszyn.pl