iKrotoszyn.pl reklamy
Krotoszyńskie ulice

Jedziemy Koźmińską

2015-08-26 12:08:00
W naszym cyklu, w którym podróżujemy krotoszyńskimi ulicami przedstawiając lokalne firmy mieszczące się przy nich, przyszedł czas na koźmińską, jedną z najdłuższych w mieście.

Naszą podróż rozpoczynamy od Rynku. Na samym początku natrafimy na księgarnię, a tuż za nią na sklep z artykułami dziecięcymi. Następnie trafimy do piekarni popularnie zwanej Czwojda. 

 

Po przeciwnej stronie, w jednym ze sklepów dobiega końca remont, a dalej znajduje się pasmanteria oraz jubiler.

 

Jadąc dalej natrafimy na kramik z okolicznościowymi gadżetami, sklep z modną odzieżą, a przy sprzyjających warunkach tuż za nim, we wjeździe na posesję, można kupić świeże warzywa i owoce. Następnie natrafimy na kolejny sklepy z odzieżą, ogólnospożywczy oraz punkt Lotto.

Z kolei po drugiej stronie znajduje się sklep mięsny, lombard, ciastkarnia i piekarnia i kolejny sklep z odzieżą.

 

Zbliżając się do skrzyżowania z ulicą Słodową i Benicką, po lewej stronie znajdują się sklepy z kosmetykami i zdrową żywnością, elektryczny, z odzieżą i bielizną, a na rogu z prasą. Z kolei po drugiej stronie jest popularna Biedronką, a nad nią Textil Market. Tuż za wjazdem na parking do marketu można kupić kurczaka z rożna. 

 

A dalej ...lody, kolejny sklep z odzieżą i komputerowy.

 

Kierując się w stronę ronda miniemy InPost, w podwórzu sklep z odzieżą używaną oraz wulkanizatora. 

 

Natomiast po drugiej stronie kancelarię adwokacką, sklep z odżywkami i sprzętem sportowym, a za Krotoszanką - skorzystamy z usług serwisu komputerowego, kas fiskalnych oraz drukarek. Dalej trafimy do kwiaciarni, kawiarenki oraz sklepów z odzieżą używaną.

 

Zbliżając się do końca naszej wędrówki napotkamy na Lombard Smok oraz firmę ze sprzętem i serwisem AGD. Wcześniej po przeciwnej stronie znajduje się sklep motoryzacyjny.

 

Wkrótce kontynuacja naszej wędrówki ul. Koźmińską w Krotoszynie do granic miasta.Czytaj również

ELTRONIK - CANAL+
SOLARMAT FOTOWOLTAIKA
OSK AS Krotoszyn | Maria i Zenon Maśniakowie | Kursy na prawo jazdy | Kategorie AM, A1, A2, A, B, E/B