iKrotoszyn.pl reklamy
Edukacja

Happy Hello - uczymy z pomysłem!

2021-09-10 14:09:00
Nauczanie od zawsze było naszą pasją. A co nas w tym najbardziej fascynuje? Piękno nauczania to możliwość obserwowania rozwoju uczniów, zauważania ich postępów, tych większych i tych mniejszych, które można podpatrywać na każdych zajęciach.

Happy Hello wierzymy, że języki obce to siła i przyszłość. Znajomość języków obcych pomaga w życiu i otwiera przed naszymi uczniami najróżniejsze ścieżki rozwoju. Nauka języków obcych, szczególnie u dzieci, może mieć kluczowe znaczenie w kontekście ich późniejszych osiągnięć zawodowych.

Działamy na rynku już od ponad 20 lat, dzięki czemu mamy wspaniałą możliwość obserwowania, jak nasi podopieczni wykorzystują zdobyte u nas umiejętności. Happy Hello to jednak nie tylko nauka, to również przyjaźnie na całe życie, które  budują się w naszych salach lekcyjnych, a następnie wychodzą poza mury naszej szkoły.

 

Trudności, które napotykamy na naszej drodze, staramy się zawsze traktować jak nowe wyzwania, które rozwijają nas, jako placówkę edukacyjną.

 

Od wielu lat współpracujemy z zaufanymi partnerami. Jednak Wy też, Drodzy Rodzice naszych uczniów, jesteście naszymi partnerami, z którymi budujemy zaufanie i współpracę ponieważ wiemy, że mamy wspólny cel!

 

Naszym ważnym partnerem biznesowym jest też Edu Bears – twórca Teddy Eddie, Savvy Ed oraz od tego roku Edward’s League. A kim są owe misie? Chętnie ich przedstawię!

 

   

 

Teddy Eddie to symbol unikalnej metody nauczania dla dzieci w wieku 2-7 lat, zaś Savvy Ed jest bohaterem kursu dla uczniów w wieku 7-10 lat. Natomiast Edward to już wyższa liga rozwoju kompetencji językowych. Te metody od lat wprowadzamy w życie podczas zajęć w Happy Hello.

 

     

 

Misie są obecne z nami na zajęciach, kiedy śpiewając czy bawiąc się  nasi uczniowie z łatwością zapamiętują nowe słówka, czy zwroty.

 

 

Te metody sprawiają, że nauka jest kojarzona przez naszych uczniów jako ciekawa, angażująca zabawa, a nawet ta, przez wielu znienawidzona gramatyka, staje się jasna.

 

 

Dzięki tym metodom nauki, nasi uczniowie nie mają bariery językowej, kiedy język obcy trzeba wykorzystać poza murami naszej szkoły.

 

To jedno z naszych najważniejszych zadań - uczyć żywego, prawdziwego języka, który nasi uczniowie wykorzystają bez problemów, kiedy będą chcieli komunikować się z kimś w języku obcym.

 

Happy Hello,  jako szkoła  językowa,  która  powstała  ponad 
20 lat temu, wypracowała sobie rozpoznawalność na rynku ostrowskim i w okolicznych miejscowościach.

 

 

Jednak nie osiadamy na laurach. Chcemy docierać do coraz większej grupy odbiorców tak, by szerzyć metody uczenia języków obcych, których używamy. Chcemy pokazać uczniom, tym najmłodszym, tym trochę starszym, ale również i dorosłym, że nauka języków obcych, to nie jest tylko nudne wpisywanie słówek w podręcznikach.

 

Uczymy z pomysłem! - to nasze hasło, nasza misja… Każdego ucznia zachęcamy, nie zmuszamy, gdyż każdy jest na innym etapie rozwoju, dla każdego czas na przygodę z językiem obcym jest inny.

 

Uczymy innych, ale to nie wyklucza naszej ścieżki rozwoju. Stale uczymy się tego, jak lepiej uczyć. Nasza kadra rozwija swoje kompetencje podczas rozmaitych szkoleń i kursów, tak by zawsze być na bieżąco!

 

 

Uczymy się, aby nasze lekcje zawsze były różnorodne, ciekawe i nigdy nikogo nie nudziły. Cóż tu więcej dodać?

Drodzy Państwo, rozwijamy się dla Was i dla Waszych pociech!

 

 

ZAPRASZAMY NA DZIEŃ OTWARTY

 
W sobotę, 18 września
w godz. 11.00 - 14.00 

w siedzibie Happy Hello
 
przy ul. Koźmińskiej 80 w Krotoszynie
 

W programie:

  • lekcje pokazowe Teddy Eddie (2-7 lat)
  • słodki poczęstunek i moc atrakcji
  • gry i zabawy językowe dla dzieci
  • zamek dmuchany.

Podczas DNIA OTWARTEGO będzie można także poznać lektorów, zdobyć więcej informacji na temat kursów językowych, a także zarezerwować miejsce i podpisać umowę na nowy rok szkolny. Zapraszamy!

 

 

Źródło: *Artykuł sponsorowanyCzytaj również

MALINOWY ZAKĄTEK
4yourcar - Sklep Motoryzacyjny w Krotoszynie
Polub nas na Facebooku - ikrotoszyn.pl
REKLAMA W DODATKU
CONDITOR UBEZPIECZENIA KROTOSZYN
OSK AS Krotoszyn | Maria i Zenon Maśniakowie | Kursy na prawo jazdy | Kategorie AM, A1, A2, A, B, E/B
Kurczak z rożna | Smażalnia ryb | Imprezy | BAR u ŻABY - Koźmin Wlkp.