iKrotoszyn.pl reklamy
iKrotoszyn.pl - reklamuj się w gazecie internetowej
iKrotoszyn.pl - reklamuj się w gazecie internetowej
iKrotoszyn.pl - reklamuj się w gazecie internetowej
iKrotoszyn.pl - reklamuj się w gazecie internetowej
iKrotoszyn.pl - reklamuj się w gazecie internetowej
iKrotoszyn.pl - reklamuj się w gazecie internetowej

SEKOL TARTAK
Reklama - OSK AS Maria Maśniak


Informator rolniczy - dla rolnika

Reklama - Lombard Smok Krotoszyn - Gotówka od ręki - Skup złota, skup srebra
PARTNERZY - Fundacja Legalna Kultura Informator rynku pracy
Mapa - Pojemniki na plastikowe nakrętki
MIEJSCE NA TWOJĄ REKLAMĘ - DANE KONTAKTOWE
Z powiatu

Groźny wypadek na drodze krajowej

2021-04-26 07:04:00

Zdjęcie: JRG PSP Krotoszyn
Do groźnie wyglądającego zdarzenia drogowego doszło w sobotnie przedpołudnie na drodze krajowej nr 15 w miejscowości Bożacin (gmina Krotoszyn). Jedna osoba trafiła do szpitala.

- Zgłoszenie o zdarzeniu drogowym do Stanowiska Kierowania Komendanta Powiatowego Państwowej Straży Pożarnej w Krotoszynie wpłynęło o godzinie 10:51. Do zdarzenia Dyżurny Operacyjny Powiatu skierował dwa zastępy z Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej w Krotoszynie oraz jeden zastęp z jednostki OSP Benice.  Na miejscu Kierujący Działaniami Ratowniczymi w wyniku przeprowadzonego rozpoznania ustalił, że doszło do zderzenia dwóch pojazdów osobowych. Samochodami podróżowały trzy osoby, z czego jedna wymagała pomocy medycznej - informuje st. kpt. Tomasz Patryas, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Krotoszynie.

Strażacy do czasu przybycia Zespołu Ratownictwa Medycznego osobie poszkodowanej udzielili kwalifikowanej pierwszej pomocy. Droga krajowa na czas prowadzonych działań była całkowicie zablokowana. Na miejsce zdarzenia dotarł patrol policji, który przystąpił do organizacji ruchu drogowego oraz prowadził czynności dochodzeniowe. - Po przybyciu na miejsce Zespołu Ratownictwa Medycznego personel medyczny przebadał wszystkich uczestników zdarzenia. Jedna osoba została zabrana do SOR, pozostali uczestnicy nie wymagali dalszych badań. W obydwóch pojazdach strażacy odłączyli akumulatory i zabezpieczyli wycieki płynów technicznych. Po wykonaniu czynności dochodzeniowych przez policję strażacy przemieścili pojazdy w miejsce niestwarzające zagrożenia, następnie przy użyciu sorbentu oraz podręcznego sprzętu burzącego usunęli z drogi części karoserii, oraz płyny eksploatacyjne - wyjaśnia rzecznik.

Na tym działania straży pożarnej zakończono. Działania straży pożarnej trwały ponad godzinę.Fotorelacja

Conditor Ubezpieczenia Oddział Krotoszyn
IGLOO - KROTOSZYN CHŁODNICTWO I KLIMATYZACJE

Bar u Żaby
Wiadomości z przedszkoli i szkół z powiatu krotoszyńskiego.

Reklama - Ciesielstwo - Dekarstwo - Pokrycia dachowe | Sławomir Głód
PARTNERZY - Zespół wyścigowy KM RACING TEAM
Wiadomości kulturalne z KrotoszynaiKrotoszyn.pl reklamy
Zamów reklamę kontaktując się z naszą lokalną Gazetą Internetową Zamów reklamę kontaktując się z naszą lokalną Gazetą Internetową