iKrotoszyn.pl reklamy
Z prokuratury

Groził pracownicom opieki, "miał przy sobie nóż oraz laskę, a także rozpalał świece..."

2020-02-14 12:02:00
Prokuratura Rejonowa w Krotoszynie nadzoruje śledztwo przeciwko 54-letniemu mieszkańcowi jednej z podkrotoszyńskiej miejscowości podejrzanemu o kierowanie gróźb karalnych na szkodę trzech różnych osób.

W toku postępowania zgromadzono materiał dowodowy, który pozwolił na przedstawienie mężczyźnie trzech zarzutów dotyczących kierowania, w okresie pomiędzy 3 stycznia, a 28 stycznia 2020 r. gróźb karalnych na szkodę trzech różnych pokrzywdzonych. Zgromadzony materiał pozwolił ponadto na ustalenie, ze mężczyzna w dniu 28 stycznia 2020 r. w jednym z biur Miejsko-Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Krotoszynie groził przebywającym tam kobietom pozbawieniem życia.

 

- W chwili czynu miał przy sobie nóż oraz laskę, a także rozpalał świece - informuje Maciej Meler, rzecznik prasowy Prokuratury Okręgowej w Ostrowie Wlkp.

 

Mając na uwadze znaczne nasilenie agresywnych zachowań i realność popełnienia przez ww. przestępstwa objętego treścią gróźb, a także celem zabezpieczenia prawidłowego toku postępowania, prokurator wniósł o zastosowanie wobec mężczyzny środka zapobiegawczego w postaci tymczasowego aresztowania.
Sąd Rejonowy w Krotoszynie przychylił się do wniosku prokuratora. Mężczyzna został tymczasowo aresztowany na okres trzech miesięcy.

 

 

Źródło: prokuratura.kalisz.pl


Czytaj również

MALINOWY ZAKĄTEK
4yourcar - Sklep Motoryzacyjny w Krotoszynie
Polub nas na Facebooku - ikrotoszyn.pl
REKLAMA W DODATKU
CONDITOR UBEZPIECZENIA KROTOSZYN
OSK AS Krotoszyn | Maria i Zenon Maśniakowie | Kursy na prawo jazdy | Kategorie AM, A1, A2, A, B, E/B
Kurczak z rożna | Smażalnia ryb | Imprezy | BAR u ŻABY - Koźmin Wlkp.