iKrotoszyn.pl reklamy
iKrotoszyn.pl - reklamuj się w gazecie internetowej
iKrotoszyn.pl - reklamuj się w gazecie internetowej


Reklama - TEOMINA SPORT - SIŁOWNIA - FITNESS - CORSSFIT

Reklama - CATERING DLA ZDROWIA - DIETA PUDEŁKOWA

AUTOPROMOCJA - Najświeższe informacje z krotoszyńskiego biura ARiMR. Tematy ważne dla rolników i mieszkańców wsi w Krotoszynie.

Informacje z pierwszej ręki z policji i straży pożarnej w Krotoszynie.


Belka informacyjna na temat sportu na iKrotoszyn.plPARTNERZY - Fundacja Legalna Kultura

PARTNERZY - Zespół wyścigowy KM RACING TEAM

Informator Zdrowie i Aktywność - porady i ciekawostki

Masz temat? Napisz list do naszej Gazety Internetowej!
Edukacja

Goście z całego świata w Ceramie

2019-09-27 08:09:00

W ZSP nr 1 w Krotoszynie odbyła się niezwykła, bo międzynarodowa, konferencja naukowa CROSS-CURRICULARITY IN LANGUAGE EDUCATION z udziałem naukowców oraz nauczycieli praktyków z wielu zakątków świata (m.in. Austrii, Włoch, Węgier, Turcji, Japonii, Kataru).

Celem konferencji było przybliżenie i omówienie tematyki dotyczącej integracji międzyprzedmiotowej, rozwijania kompetencji językowych i interkulturowych osób uczących się, poszerzania zainteresowań dzieci i młodzieży, stosowania aktywnych metod i form pracy oraz motywowania środowiska szkolnego do twórczych rozwiązań.

 

Inicjatorem konferencji oraz jej koordynatorem jest dr Marek Krawiec, wykładowca w WWSSE w Środzie Wlkp., który wraz z innymi członkami komitetu organizacyjnego (w tym także nauczycielami ZSP nr 1 w Krotoszynie) oraz młodzieżą w/w szkoły podjęli szereg działań, żeby odpowiednio przygotować tę imprezę edukacyjną.

W konferencji uczestniczyło ok. 60 osób, które miały możliwość wysłuchania różnych wykładów i referatów oraz przetestowania nowych form i metod pracy z uczniami podczas warsztatów praktycznych.

Konferencja ta jest niewątpliwie ewenementem w skali kraju, gdyż żadna placówka tego typu nie gościła tak licznej grupy naukowców i nauczycieli z kraju i zagranicy. Takie imprezy edukacyjne są zazwyczaj organizowane w dużych ośrodkach akademickich. ZSP nr 1 w Krotoszynie przełamuje od kilku już lat wyłączność uczelni na takie przedsięwzięcia edukacyjne.

 

 Fotorelacja

Reklama - Biuro Rachunkowe Maison Polska

Reklama - OSK AS Maria Maśniak


Reklama - COLORSHIRT.PL - Nadruki na koszulki, gadżety reklamowe z nadrukiem dla firm

W ślubnym informatorze znajdziesz artykuły, porady dotyczące organizacji ślubu, wesela oraz wieczoru kawalerskiego lub panieńskiego.

Reklama - Ciesielstwo - Dekarstwo - Pokrycia dachowe | Sławomir Głód
Reklama - Lombard Smok Krotoszyn - Gotówka od ręki - Skup złota, skup srebra

W tym miejscu znajdziesz zapowiedzi i relacje z imprez kulturalnych w powiecie.iKrotoszyn.pl reklamy POLUB NAS NA FACEBOOKU - ikrotoszyn.pl