Koźmin Wielkopolski

Gmina przekazała 400 tys. zł na modernizację nawierzchni drogi powiatowej

Gmina przekazała 400 tys. zł na modernizację nawierzchni drogi powiatowej
Zdjęcie: Miasto i Gmina Koźmin Wielkopolski

Rada Miejska w Koźminie Wielkopolskim podjęła decyzję o przekazaniu 400 tys. zł z budżetu gminy na rzecz powiatu krotoszyńskiego.

Środki te zostaną przeznaczone na dofinansowanie modernizacji nawierzchni drogi powiatowej łączącej Orlę z rondem na obwodnicy Koźmina Wielkopolskiego.

- Dzięki temu realnemu wsparciu Powiatowy Zarząd Dróg jeszcze w tym roku przeprowadzi gruntowny remont odcinka drogi. To ważna inwestycja poprawiająca bezpieczeństwo i komfort mieszkańców oraz wszystkich użytkowników drogi - zaznacza koźmiński magistrat.

 


Źródło: Miasto i Gmina Koźmin Wielkopolski


Z regionu


Czytaj również

iKrotoszyn.pl reklamy
SKLEP WIELOBRANŻOWY MICHAŁ DROSZCZ - KOŹMIN WIELKOPOSLKI

iKrotoszyn.pl reklamy
WALBET

iKrotoszyn.pl reklamy
LAGWOOD4

iKrotoszyn.pl reklamy
ZAKĄTEK ZDROWIA

iKrotoszyn.pl reklamy
PIOTROWSCY - MAXSERWIS KROTOSZYN

iKrotoszyn.pl reklamy
Polub nas na Facebooku - ikrotoszyn.pl