Środki te zostaną przeznaczone na dofinansowanie modernizacji nawierzchni drogi powiatowej łączącej Orlę z rondem na obwodnicy Koźmina Wielkopolskiego.
- Dzięki temu realnemu wsparciu Powiatowy Zarząd Dróg jeszcze w tym roku przeprowadzi gruntowny remont odcinka drogi. To ważna inwestycja poprawiająca bezpieczeństwo i komfort mieszkańców oraz wszystkich użytkowników drogi - zaznacza koźmiński magistrat.
































