iKrotoszyn.pl reklamy
iKrotoszyn.pl - reklamuj się w gazecie internetowej
iKrotoszyn.pl - reklamuj się w gazecie internetowej
iKrotoszyn.pl - reklamuj się w gazecie internetowej
iKrotoszyn.pl - reklamuj się w gazecie internetowej

Conditor Ubezpieczenia Oddział Krotoszyn

Praca dla GRAFIKA - DUNYA DONER

Adam 1 agencja reklamowa

Reklama - STOLARSTWO KAMIL SUCHORZEWSKI
PARTNERZY - Fundacja Legalna Kultura
PARTNERZY - Zespół wyścigowy KM RACING TEAM

Informator rynku pracy
iPomagamy - akcje charytatywne krotoszyn, zbiórki pieniędzy krotoszyn
Zdrowie

Gdzie można zrobić zdjęcie RTG? Szpital informuje

2020-07-24 11:07:00

W czasie epidemii COVID-19, pacjenci ambulatoryjnie mogą wykonywać zdjęcia RTG w dwóch pracowniach na terenie Krotoszyna. Czasowo zawieszona jest działalność pracowni w Koźminie Wlkp.

 
Pracownia w szpitalu przy ul. Mickiewicza
w Krotoszynie 
 
W pracowni tej wykonywane są badania dla tych pacjentów ambulatoryjnych, którzy posiadają PILNE skierowania do wykonania RTG od lekarzy specjalistów oraz zalecenia, aby wyniki badania zapisywane były w wersji cyfrowej na płycie CD. 
Pacjenci tacy, przed badaniem muszą KONIECZNIE zarejestrować się WYŁĄCZNIE DROGĄ TELEFONICZNĄ – tel. 62 582 14 17. 

Badania dla zarejestrowanych pacjentów w pracowni przy ul. Mickiewicza wykonywane są o wyznaczonej godzinie, od poniedziałku do piątku, pomiędzy 15.00 a 18.00.  

Szpital prosi o przestrzeganie godzin rejestracji i zgłaszanie się na 5 minut przed wyznaczonym terminem przy wejściu do Izby Przyjęć Szpitala. 

Pacjenci proszeni są o noszenie maseczki ochronnej zakrywającej usta i nos oraz rękawiczek jednorazowych.
Jeśli jest to możliwe – pacjent powinien przybyć samodzielnie, bez osoby towarzyszącej. Wyjątek stanowią dzieci oraz osoby wymagające pomocy przy przemieszczaniu się.  
Będąc na terenie szpitala należy postępować zgodnie z zaleceniami personelu. Po wykonanym badaniu - należy opuścić budynek szpitala. 
 
Po zakończeniu badania, pacjent otrzyma zapis cyfrowy badania na płycie CD, natomiast odbiór wyniku badania – opis lekarza radiologa - nastąpi w wyznaczonym terminie w Izbie Przyjęć Szpitala.  
 
  
Pracownia w szpitalu przy ul. Bolewskiego
w Krotoszynie  
 
Pacjenci, którzy nie posiadają pilnych skierowań od lekarzy specjalistów na wykonanie badania RTG i nie mają zaleceń zapisywania wyników w wersji cyfrowej na płycie CD, proszeni są o korzystanie z badań w pracowni przy ul. Bolewskiego. 
 
Pracownia ta jest usytuowana w taki sposób, że pacjenci nie mają kontaktu z osobami hospitalizowanymi w tym budynku szpitala. 
Również szpital prosi o noszenie maseczki ochronnej zakrywającej usta i nos oraz rękawiczek jednorazowych.  
Wejście do Pracowni RTG w budynku szpitala przy ul. Bolewskiego 4-8 znajduje się od strony ul. Bolewskiego, kontakt telefoniczny: 62 588 03 90 wew. 269. Pracownia czynna jest od poniedziałku do piątku, w godz. 8.00-19.00.
 
 
Pracownia w szpitalu przy ul. Stęszewskiego
w Koźminie Wlkp. 
 
Dyrekcja Samodzielnego Publicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej w Krotoszynie informuje, że - ze względu na zagrożenie epidemiczne wynikające z epidemii COVID-19 - pomieszczenie pracowni RTG w Koźminie Wlkp. tymczasowo zaadoptowane zostało na potrzeby tamtejszego Oddziału Rehabilitacyjnego wraz z Pododdziałem Rehabilitacji Neurologicznej. Oddział ten działa obecnie we wzmożonym reżimie sanitarnym, co przeciwdziała rozprzestrzenianiu się epidemii. Koźmiński oddział jest niezwykle potrzebny osobom wymagającym rehabilitacji.    
 
Na chwilę obecną - działalność pracowni RTG w Koźminie została czasowo zawieszona. Powodem zawieszenia działalności jest brak możliwości – ze względów architektonicznych - wydzielenia osobnego wejścia dla pacjentów ambulatoryjnych chcących skorzystać z badania RTG, w taki sposób, aby nie mieli oni kontaktu z chorymi przebywającymi na tej części Oddziału Rehabilitacyjnego, która znajduje się na parterze budynku.
Na wszystkich oddziałach szpitalnych, ze względów epidemicznych - obowiązuje nadal zakaz odwiedzin. W trosce więc o bezpieczeństwo chorych w Koźminie Wlkp. podjęto decyzję o wstrzymaniu wykonywania zdjęć RTG w tamtejszym budynku szpitala.         
 
Dyrekcja SPZOZ w Krotoszynie informuje, że nie ma planów likwidacji pracowni RTG w Koźminie Wlkp., czy też przenoszenia sprzętu z tej pracowni do pracowni w Krotoszynie.Źródło: SPZOZ KrotoszynWspieraj firmy z Twojego regionu! kupujlokalnie.online

ADOMIX SPRZEDAŻ OPAŁU | PELLET | EKOGROSZEK | WĘGIEL
SEZAM Krotoszyn - Drzwi - Panele
TEOMINA SPORT - SIŁOWNIA - FITNESS


Reklama - OSK AS Maria Maśniak


Reklama - Ciesielstwo - Dekarstwo - Pokrycia dachowe | Sławomir Głód
Reklama - Lombard Smok Krotoszyn - Gotówka od ręki - Skup złota, skup srebra
Wiadomości z przedszkoli i szkół z powiatu krotoszyńskiego.
Wiadomości kulturalne z KrotoszynaMIEJSCE NA TWOJĄ REKLAMĘ - DANE KONTAKTOWE

iKrotoszyn.pl reklamy
Sieć gazet internetowych - igazetyinternetowe.pl