iKrotoszyn.pl reklamy
iKrotoszyn.pl - reklamuj się w gazecie internetowej
iKrotoszyn.pl - reklamuj się w gazecie internetowej
iKrotoszyn.pl - reklamuj się w gazecie internetowej


Auta Kaczmarek - Wypożyczalnia - Sprzedaż samochodów
Reklama - IGLOO - KROTOSZYN CHŁODNICTWO I KLIMATYZACJE
TEOMINA SPORT - SIŁOWNIA - FITNESS


Informator rolniczy - dla rolnika
PARTNERZY - Fundacja Legalna Kultura
PARTNERZY - Zespół wyścigowy KM RACING TEAM

Informator rynku pracy
MIEJSCE NA TWOJĄ REKLAMĘ - DANE KONTAKTOWE
Krotoszyn

Galeria na Mikołajki?

2019-11-18 13:11:00

Prawdopodobnie w piątek, 6 grudnia nastąpi oficjalne otwarcie nowej części Galerii Krotoszyńskiej. Termin ten może jednak ulec zmianie.

Podczas otwarcia na klientów będzie czekało wiele atrakcji oraz niespodzianka. Jaka? - Będzie to element dodatkowy, który pojawi się w miejscu przejścia ze starej do nowej części (obok Dino - przyp. red.). Będzie to nowa rzecz, innowacyjna, a której chyba w centrach handlowych nie ma - mówi Patryk Rzepka, menedżer galerii. Zachowaliśmy też, zgodnie z sugestią konserwatora zabytków, pewien element browaru, który z pewnością zauważą mieszkańcy Krotoszyna.

 

Przed nową częścią centrum handlowego pojawi się mini siłownia zewnętrzna i mały plac zabaw. Na nowym parkingu zmieści się ponad 100 samochodów. Kierowcy dojadą do galerii od ul. Benickiej oraz Słodowej. Tam będą dwa wjazdy, w tym obecny, na parking podziemny.

 

W nowej części będą znajdowały się m.in. sklepy: Empik, Smyk, Big Star, a także biuro podróży i w przyszłości siłownia. Tam również przeniosą się obecne marki: CCC i Pepco. W miejscu tego pierwszego sklepu (w starej części) niebawem pojawią się jubiler oraz 4F. Wśród nowych najemców będą także butiki odzieżowe. Niebawem powstaną również tzw. wyspy handlowe. 

- Ostateczny termin otwarcia to grudzień. Czekamy na zakończenie kwestii formalnych - mówi P. Rzepka.  Być może będzie, to 6 grudnia. Na pewno nie wcześniej.

Całość powierzchni centrum handlowego będzie liczyła ponad 6 tys. m kw. Docelowo przewidziano miejsca handlowe dla 20. najemców w starej części, plus ok. 10. w nowej. Tam też będą większe lokale.

 

 Fotorelacja

Reklama - OSK AS Maria Maśniak

Adam 1 agencja reklamowa

Reklama - STALMACH - Pokrycia Dachowe

Reklama - STOLARSTWO KAMIL SUCHORZEWSKI

Informator ślubny - organizacja, tradycje, porady

Reklama - Ciesielstwo - Dekarstwo - Pokrycia dachowe | Sławomir Głód
Reklama - Lombard Smok Krotoszyn - Gotówka od ręki - Skup złota, skup srebra
Wiadomości kulturalne z Krotoszyna
iKrotoszyn.pl reklamy
Sieć gazet internetowych - igazetyinternetowe.pl