iKrotoszyn.pl reklamy
Z powiatu

„Fijałów salę remontuje, a potem wspólnie baluje”

Zdjęcie: kobylin.pl

Gmina Kobylin pozyskała 70 tys. zł dofinansowania w konkursie „Pięknieje wielkopolska wieś” na zadanie pod nazwą: „Fijałów salę remontuje, a potem wspólnie baluje”.

W jego ramach, między innymi, został wymieniony sufit na sali oraz wykonano nowy próg przed salą. - Wykonawca, to jest firma pana Pawła Bzdęgi stanęła na wysokości zadania. Ta sala wygląda teraz zupełnie inaczej, nowe oświetlenie, podwieszany sufit wraz z ociepleniem robią wrażenie. I trzeba przyznać, że próg przed  wejściem naprawdę wygląda efektownie - chwalił na odbiorze prace Tomasz Lesiński.

- We wniosku pisaliśmy też o nowe wyposażenie to jest o stoły i krzesła. Są już zamówione, myślę, że będą z początkiem września. Wtedy naprawdę zobaczymy efekt wszystkich prac. Przy okazji dziękuję też społeczności wiejskiej, która mocno zaangażowała się w prace społeczne. Sami państwo rozebraliście próg, widzę też że sala lśni czystością, to wasza zasługa - dziękował  włodarz gminy. Na odbiorze prac obecni byli także wykonawca prac Paweł Bzdęga oraz sołtys wsi Aleksandra Kościelna.

Wartość całego zadania to 124 506 w tym 70 tys. dofinasowania z Urzędu Marszałkowskiego w Poznaniu.

Źródło: kobylin.pl


Sklep internetowy z włoskimi produktami - allitaliana.pl

Czytaj również

PARK ROZRYWKI RODZINNEJ LOCZEK KROTOSZYN
AZW KROTOSZYN
ERIKO MOBILNY ŻURAW
DOM ZDROWIA KROTOSZYN
4yourcar - Sklep Motoryzacyjny w Krotoszynie
Polub nas na Facebooku - ikrotoszyn.pl
REKLAMA W DODATKUKurczak z rożna | Smażalnia ryb | Imprezy | BAR u ŻABY - Koźmin Wlkp.