Już tradycyjnie Siódemka zaprosiła uczniów, rodziców i mieszkańców Parcelek na szkolny festyn. Tłumy krotoszynian przybyły na boisko, na którym atrakcji nie brakowało. Były dmuchańce, malowanie twarzy, bańki mydlane i wiele innych atrakcji, w tym loteria fantowa. A na scenie z programem artystycznym wystąpili uczniowie.
Kolejny festyn już za rok!

































