Ciekawostki

Festyn w krotoszyńskiej Siódemce

Festyn w krotoszyńskiej Siódemce

W minioną sobotę w Szkole Podstawowej nr 7 w Krotoszynie odbył się festyn.

Już tradycyjnie Siódemka zaprosiła uczniów, rodziców i mieszkańców Parcelek na szkolny festyn. Tłumy krotoszynian przybyły na boisko, na którym atrakcji nie brakowało. Były dmuchańce, malowanie twarzy, bańki mydlane i wiele innych atrakcji, w tym loteria fantowa. A na scenie z programem artystycznym wystąpili uczniowie.

Kolejny festyn już za rok!

 





- Fotorelacja -

Z regionu


Czytaj również

iKrotoszyn.pl reklamy
SKLEP WIELOBRANŻOWY MICHAŁ DROSZCZ - KOŹMIN WIELKOPOSLKI

iKrotoszyn.pl reklamy
WALBET

iKrotoszyn.pl reklamy
LAGWOOD4

iKrotoszyn.pl reklamy
ZAKĄTEK ZDROWIA

iKrotoszyn.pl reklamy
PIOTROWSCY - MAXSERWIS KROTOSZYN

iKrotoszyn.pl reklamy
Polub nas na Facebooku - ikrotoszyn.pl

iKrotoszyn.pl reklamy