iKrotoszyn.pl reklamy
Siatkówka

Enea Mini Cup znów dla SP7!

Zdjęcie: P. Robakowski

16 maja odbył się wielki finał Enea Mini Cup - jednego z największych turniejów młodzieżowej siatkówki w Polsce. I znów młodzi siatkarze z Krotoszyna znaleźli się na podium!

W sumie tego dnia w poznańskiej hali zebrało się 150 uczestników ze szkół podstawowych z Wielkopolski. W tym gronie znalazła się, już tradycyjnie zapraszana na to wydarzenie, SP7 z Krotoszyna. Po rozegranych czterech turniejach eliminacyjnych do turnieju finałowego awansowały, aż cztery zespoły z Siódemki (12 chłopców). Z kolei do najlepszej czwórki po dwa zespoły z Krotoszyna i Energetyka Poznań.

Ostatecznie turniej wygrał pierwszy zespół Energetyka, a kolejne dwa miejsca zajęli podopieczni Piotra Robakowskiego. Tuż za podium uplasował się drugi zespół Energetyka.

- W pierwszym zespole, z powodu choroby, zabrakło Igora Lepczyńskiego. W pełnym składzie powalczylibyśmy o pierwszym miejsce - podsumowuje turniej P. Robakowski.

 

Skład Piast I - Tomasz Kołodziej, Dominik Cegła.

Skład Piast II - Kacper Kwiatkowski, Bartosz Panek, Franciszek Talaga.Tworzenie stron i sklepów internetowych - internetka.pl

Czytaj również

CERMOTOR KROTOSZYN
PARK ROZRYWKI RODZINNEJ LOCZEK KROTOSZYN
WALBET
AZW KROTOSZYN
ERIKO MOBILNY ŻURAW
DOM ZDROWIA KROTOSZYN
4yourcar - Sklep Motoryzacyjny w Krotoszynie
Polub nas na Facebooku - ikrotoszyn.pl
REKLAMA W DODATKU


SMOK SKUP-SPRZEDAŻ

Kurczak z rożna | Smażalnia ryb | Imprezy | BAR u ŻABY - Koźmin Wlkp.