iKrotoszyn.pl reklamy
Ważne sprawy

Egipskie ciemności na krajówce w Krotoszynie

Zdjęcie: Czytelnik - zdjęcie zrobiono o godzinie 6:11

Od kilku dni na drodze krajowej nr 36 na ul. Raszkowskiej w Krotoszynie panują egipskie ciemności. Ze sprawą zwrócił się do nas zaniepokojony Czytelnik.

- Zajmijcie się sprawą krajówki na Raszkowskiej. Od kilku dni nie świecą lampy, przynajmniej chwilę po godzinie 6.00. Szczególnie przejście dla pieszych koło Brico jest w tej chwili niebezpieczne. Światła światłami, ale jak ludzie nimi przechodzą, to nie są widoczni, zwłaszcza przy złej pogodzie. Ludzie idą do pracy, wracają z niej, a o tej godzinie jest jeszcze ciemno. Czy oni nie mają wyobraźni? - pisze do nas zaniepokojony Czytelnik.

 

Zgodnie z informacją, którą otrzymaliśmy od Urzędu Miejskiego w Krotoszynie w połowie stycznia, uliczne oświetlenie ze względu na oszczędności, miało być wyłączane w godzinach nocnych, ale przede wszystkim na drogach gminnych, ewentualnie wybranych powiatowych. I to w godzinach od północy do 4.00. O czym pisaliśmy w poniższym artykule.

 

Od północy do godziny 4.00, na kilkudziesięciu ulicach w mieście i gminie Krotoszyn, zgaśnie oświetlenie

 

AKTUALIZACJA [09.02.2023 godz. 09:28]

- Ciemności na ulicy Raszkowskiej były skutkiem awarii. Została ona zgłoszona do spółki Oświetlenie Uliczne i Drogowe i zostanie usunięta w ciągu 24 godzin. Wszelkie awarie lamp czy też pojedynczych obwodów należy zgłaszać w Wydziale Gospodarki Komunalnej, Ochrony Środowiska i Rolnictwa Urzędu Miejskiego pod nr telefonu 62 722 74 44 - tłumaczy Urząd Miejski w Krotoszynie.

 
Sklep internetowy z włoskimi produktami - allitaliana.pl

Czytaj również

PARK ROZRYWKI RODZINNEJ LOCZEK KROTOSZYN
AZW KROTOSZYN
ERIKO MOBILNY ŻURAW
DOM ZDROWIA KROTOSZYN
4yourcar - Sklep Motoryzacyjny w Krotoszynie
Polub nas na Facebooku - ikrotoszyn.pl
REKLAMA W DODATKUKurczak z rożna | Smażalnia ryb | Imprezy | BAR u ŻABY - Koźmin Wlkp.