iKrotoszyn.pl reklamy
Krotoszyn

Dziś Wielki Piątek w urzędzie! Powołanie drugiego zastępcy burmistrza

Zdjęcie: krotoszyn.pl - Po lewej burmistrz Franciszek Marszałek i jego drugi zastępca Darian Paszek.

Kilka tygodni temu, jako pierwsi informowaliśmy o planach powołania drugiego zastępcy burmistrza. Jak widać nasze "przecieki" się sprawdziły...

- Z przyjemnością informujemy Mieszkańców miasta i gminy o wyborze II zastępcy Burmistrza Krotoszyna. Stanowisko to objął Darian Paszek, który złożył ślubowanie i przejął urząd 7 kwietnia 2023 roku. Mamy nadzieję, że jego kadencja będzie owocna i przyniesie korzyści dla naszego miasta - podaje krotoszyński magistrat.

- Darian Paszek to osoba, która posiada doświadczenie w pracy na rzecz społeczności lokalnej. Już drugą kadencję działa jako aktywny radny Rady Miejskiej w Krotoszynie i walczy o dobre warunki życia mieszkańców naszej gminy - czytamy dalej w urzędowym komunikacie.

Poniżej udostępniona przez Urząd Miejski w Krotoszynie, pierwsza "rodzinna" fotografia świeżo upieczonego wiceburmistrza z kierownictwem magistratu. Prawdopodobnie nie wszyscy zdążyli odpowiednio szybko zareagować na słowo "ser" wypowiadane przez fotografa i można dostrzec  trochę nierównomierne rozłożenie radości na twarzach... Będzie jednak sporo czasu, by na kolejnych zdjęciach, to nadrobić.

 

 

Przeczytaj także:

Kto będzie drugim zastępcą burmistrza Krotoszyna? To nazwisko może być dla wielu zaskoczeniem

 
Sklep internetowy z włoskimi produktami - allitaliana.pl

Czytaj również

PARK ROZRYWKI RODZINNEJ LOCZEK KROTOSZYN
AZW KROTOSZYN
ERIKO MOBILNY ŻURAW
DOM ZDROWIA KROTOSZYN
4yourcar - Sklep Motoryzacyjny w Krotoszynie
Polub nas na Facebooku - ikrotoszyn.pl
REKLAMA W DODATKUKurczak z rożna | Smażalnia ryb | Imprezy | BAR u ŻABY - Koźmin Wlkp.