Z okazji 81. rocznicy obchodów Narodowego Dnia Zwycięstwa wiązanki złożono pod Pomnikiem Wolności na Placu Jana Pawła II i pod Pomnikiem Pamięci Mieszkańców Ziemi Krotoszyńskiej Poległych na Frontach II Wojny Światowej przy ul. Piastowskiej.
W obchodach wzięły udział delegacje władz powiatowych i gminnych, przedstawiciele organizacji społecznych i politycznych, uczniowie Szkoły Podstawowej nr 4 oraz ZSP nr 2 w Krotoszynie, a także harcerze.
Uroczystość była okazją do wspólnego oddania hołdu bohaterom i mieszkańcom Ziemi Krotoszyńskiej, którzy walczyli i polegli podczas II wojny światowej.
































