iKrotoszyn.pl reklamy
iKrotoszyn.pl - reklamuj się w gazecie internetowej
iKrotoszyn.pl - reklamuj się w gazecie internetowej


Reklama - TEOMINA SPORT - SIŁOWNIA - FITNESS - CORSSFIT

Reklama - CATERING DLA ZDROWIA - DIETA PUDEŁKOWA

AUTOPROMOCJA - Najświeższe informacje z krotoszyńskiego biura ARiMR. Tematy ważne dla rolników i mieszkańców wsi w Krotoszynie.

Informacje z pierwszej ręki z policji i straży pożarnej w Krotoszynie.


Belka informacyjna na temat sportu na iKrotoszyn.plPARTNERZY - Fundacja Legalna Kultura

PARTNERZY - Zespół wyścigowy KM RACING TEAM

Informator Zdrowie i Aktywność - porady i ciekawostki

Masz temat? Napisz list do naszej Gazety Internetowej!
Z powiatu

Dziewczyna ostrzega koleżanki przed chłopakiem: "Na pierwszym spotkaniu zmusza do seksu"

2019-09-12 08:09:00

Na popularnym portalu społecznościowym pojawiła się dziś informacja ostrzegająca dziewczyny - jak czytamy - "przed pewnym człowiekiem"... 18-latek ma być niebezpieczny. Internet grzmi!

- Pewien chłopak pisze do bardzo wielu dziewczyn w Internecie (najczęściej okolice Kobylina i Krotoszyna). Na pierwszym spotkaniu zmusza do seksu i zaciąga do auta - czytamy we wpisie. Po spotkaniu ma wydzwaniać, pisać do dziewczyn, że posiada zdjęcia, które je kompromitują i które opublikuje w Internecie.

We wpisie na portalu społecznościowym podano opis chłopaka ze zdjęcia profilowego na portalu. Według autorki posta ma on 18 lat, jest szczupły, wysoki i uczęszcza do szkoły ponadpodstawowej w powiecie krotoszyńskim. Nie podaje jednak jego danych, zasłaniając się przepisami RODO. - Dziewczyny uważajcie na niego, on jest niebezpieczny, nie wiadomo do czego może się jeszcze posunąć - dodaje. Sprawa, jak donosi autorka została zgłoszona na policję.

Pod postem nie brakuje komentarzy, oczywiście próbujących "namierzyć" chłopaka i ostrych słów kierowanych do niego. Jest jednak głos przeciwny. Bowiem przy tej okazji rodzi się pytanie. Na ile przedstawione w poście informacje mają faktyczne pokrycie z rzeczywistością, a na ile jest to fejk?

 

Nasza redakcja, póki co nie otrzymała jeszcze potwierdzenia z krotoszyńskiej policji, że tutejsi funkcjonariusze o sprawie zostali poinformowani.

 

 Reklama - Biuro Rachunkowe Maison Polska

Reklama - OSK AS Maria Maśniak


Reklama - COLORSHIRT.PL - Nadruki na koszulki, gadżety reklamowe z nadrukiem dla firm

W ślubnym informatorze znajdziesz artykuły, porady dotyczące organizacji ślubu, wesela oraz wieczoru kawalerskiego lub panieńskiego.

Reklama - Ciesielstwo - Dekarstwo - Pokrycia dachowe | Sławomir Głód
Reklama - Lombard Smok Krotoszyn - Gotówka od ręki - Skup złota, skup srebra

W tym miejscu znajdziesz zapowiedzi i relacje z imprez kulturalnych w powiecie.iKrotoszyn.pl reklamy POLUB NAS NA FACEBOOKU - ikrotoszyn.pl