iKrotoszyn.pl reklamy
Krotoszyn

Dzień z Kubusiem Puchatkiem

2020-01-17 08:09:03
18 stycznia to Międzynarodowy Dzień Kubusia Puchatka, który jest obchodzony na pamiątkę urodzin jego twórcy - Alana Alexandra Milne'a. Z chwilą, gdy w 1926 roku w Londynie ukazała się drukiem książka "Kubuś Puchatek", a potem "Chatka Puchatka", rozpoczęła się międzynarodowa kariera pisarza oraz słynnego i sympatycznego misia.

Z tej okazji, 14 stycznia w Krotoszyńskiej Bibliotece Publicznej odbył się Międzynarodowy Dzień Kubusia Puchatka, w spotkaniu uczestniczyły dzieci z Oddziału Przedszkolnego przy Szkole Podstawowej nr 1.

 

Na wszystkich uczestników czekało wiele atrakcji: zabawy przy muzyce, głośne czytanie oraz zabawy ruchowe. Międzynarodowy Dzień Kubusia Puchatka to dobra okazja by jeszcze raz przeczytać o wesołych przygodach misia i jego przyjaciół.


Urocze przygody wiecznie głodnego i poszukującego miodu Kubusia, Kłapouchego, który nieustannie gubi ogon, nieśmiałego Prosiaczka o wielkim sercu, rozbrykanego Tygrysa, czy praktycznego Królika i wszystkowiedzącej Sowy zebrane w wielu publikacjach i wydawane wciąż w nowych książkach mogą być dobrą okazją do rozpoczęcia przygody z czytaniem. Pogodny z natury, oddany przyjaciel Kubuś z pewnością będzie dla kolejnego pokolenia najmłodszych czytelników doskonałym przewodnikiem po świecie literatury.

 

 
Czytaj również

MALINOWY ZAKĄTEK
Polub nas na Facebooku - ikrotoszyn.pl
REKLAMA W DODATKU
ELTRONIK - CANAL+
CONDITOR UBEZPIECZENIA KROTOSZYN
SOLARMAT FOTOWOLTAIKA
OSK AS Krotoszyn | Maria i Zenon Maśniakowie | Kursy na prawo jazdy | Kategorie AM, A1, A2, A, B, E/B