Za kilkuletnie, czynne uczestniczenie w życiu ogrodu, bieżące wsparcie, zdyscyplinowanie, sumienne wykonywanie powierzonych zadań „Brązową odznaką” został uhonorowany Mateusz Szymczak, a czternastu wyjątkowo czynnych działkowców otrzymało podziękowania za pracę na rzecz ogrodu.
Obchody Dnia Działkowca zostały urozmaicone zabawami i konkursami dla działkowców. Dla dzieci przygotowano konkurs plastyczny na „Najpiękniejszą działkę”.
W uroczystości wzięli udział przedstawiciele kobylińskiego samorządu.

































