iKrotoszyn.pl reklamy
Krotoszyn

Dzień chłopaka w hawajskim stylu

2021-09-29 14:09:00
Zdjęcie: G. Pierzchała
28 września społeczność ZSP 2 w Krotoszynie świętowała Dzień Chłopaka. Z tej okazji, samorząd uczniowski przygotował wiele atrakcji, których motywem przewodnim był styl rodem z gorących hawajskich wysp.

Uczniowie szkoły uczestniczyli w wielu konkurencjach, co pozwoliło im sprawdzić swoją siłę i tężyznę fizyczną, zdolności manualne, poczucie rytmu oraz refleks. W pierwszej konkurencji na tzw. rozgrzewkę wzięło udział sześciu przedstawicieli klas, którzy tańcząc w rytm muzyki musieli wykonywać przydzielone im zadania, m.in. wyścig po rolkę papieru toaletowego do szkolnej łazienki, zjedzenie pączka na czas, czy wypicie soku z cytryny. We wszystkich tych zadaniach bezkonkurencyjny okazał się uczeń klasy 3fg Kacper Morawski.

Do kolejnej konkurencji przystąpiło pięć par przedstawicieli wybranych wcześniej klas. Uczniowie ci mogli sprawdzić swoją wiedzę na temat świata kobiet odpowiadając na pytania zawarte w quizie. Kolejne konkurencje to wykonywanie pompek, taniec z hula hop, jedzenie arbuza na czas oraz przyszywanie guzików do kawałka materiału. Reprezentanci klas tańczyli także do fragmentów utworów muzycznych zaskakując widownię swoją kreatywnością oraz poczuciem rytmu. Po wielu zmaganiach i zaciętej walce, zwycięzcami została para uczniów z klasy 3fg - Michał Konieczny oraz Jan Drukarczyk. Drugie miejsce wywalczyli przedstawiciele klasy 3bg – Kajetan Sierszulski oraz Jakub Turek. Trzecie przypadło Angelice Kulawskiej i Bartoszowi Turbańskiemu z 4c.

Ostatnim punktem wydarzenia były wybory Miss i Mistera Hawajów. Kandydatów było wielu. Wszyscy wykazali się ogromną pomysłowością i wyczuciem stylu, ale ostatecznie tytuł Miss Hawajów zdobyła uczennica klasy 1d - Anna Szczur, a Misterem Hawajów został uczeń klasy 3gb - Kacper Grenda.

Na koniec wszyscy uczniowie zatańczyli Belgijkę oraz wzięli udział w profesjonalnej sesji zdjęciowej. W przerwach podczas liczenia głosów, uczniowie mogli skosztować pysznych babeczek z kremem, galaretek w kolorze tęczy oraz owocowych szaszłyków znajdujących się w „kąciku słodkości”, który przygotowała młodzież ucząca się w zawodzie technik żywienia i usług gastronomicznych.

Źródło: ZSP2 Krotoszyn- Fotorelacja -

Czytaj również

OSK PAWEL PIETRZAK KROTOSZYN PRAWO JAZDY
MALINOWY ZAKĄTEK
Polub nas na Facebooku - ikrotoszyn.pl
REKLAMA W DODATKU
SOLARMAT FOTOWOLTAIKA
OSK AS Krotoszyn | Maria i Zenon Maśniakowie | Kursy na prawo jazdy | Kategorie AM, A1, A2, A, B, E/B