iKrotoszyn.pl reklamy
iKrotoszyn.pl - reklamuj się w gazecie internetowej
iKrotoszyn.pl - reklamuj się w gazecie internetowej
iKrotoszyn.pl - reklamuj się w gazecie internetowej

Reklama - STOLARSTWO KAMIL SUCHORZEWSKI
Reklama - Pielęgnacja - Renowacja - Farbowanie | Laguna Shoes

Reklama - COLORSHIRT.PL - Nadruki na koszulki, gadżety reklamowe z nadrukiem dla firm

AUTOPROMOCJA - Najświeższe informacje z krotoszyńskiego biura ARiMR. Tematy ważne dla rolników i mieszkańców wsi w Krotoszynie.


PARTNERZY - Fundacja Legalna Kultura

PARTNERZY - Zespół wyścigowy KM RACING TEAM
Rynek Pracy powiatu krotoszyńskiego - oferty pracy oraz artykuły tematyczne

Autopromocja gazety internetowej ikrotoszyn.pl
Sulmierzyce

Działkowy włamywacz zatrzymany

2020-01-27 07:43:35

W ręce policji wpadł 34-letni mężczyzna, który kilkakrotnie włamał się do altan na ogródkach działkowych w Sulmierzycach. Jego łupem padł sprzęt wartości blisko 2 tys. zł.

Policjanci z Wydziału Kryminalnego Komendy Powiatowej Policji w Krotoszynie prowadzili w ostatnim czasie działania operacyjne dotyczące kradzieży z włamaniem na terenie Rodzinnych Ogródków Działkowych w Sulmierzycach. Praca funkcjonariuszy pozwoliła na zatrzymanie 34-letniego mieszkańca powiatu, który włamał się do wielu obiektów.
W listopadzie ubiegłego roku zgłoszono kilka włamań do altan na terenie Rodzinnych Ogrodów Działkowych w Sulmierzycach. Policjanci z Wydziału Kryminalnego krotoszyńskiej jednostki od dłuższego czasu pracowali nad sprawą dotyczą włamania i kradzieży z altanek na terenie ogródków działkowych. Funkcjonariusze sprawdzali każdą informację mogącą mieć związek ze sprawą. Dzięki analizie zebranego materiału oraz działaniom operacyjnym krotoszyńscy kryminalni wytypowali mieszkańca powiatu krotoszyńskiego, który mógł być zamieszany w te przestępstwa.
 
W grudniu ubiegłego roku funkcjonariusze zatrzymali 34-letniego mieszkańca naszego powiatu. Z policyjnych ustaleń i ze zgłoszeń wynika, że mężczyzna w nocy z 13 na 14 listopada 2019 r. grasował na terenie tamtejszych ogródków działkowych. Tej nocy próbował włamać się do kilku altan. Nie do wszystkich jednak mu się udało. Ukradł cenne przedmioty tj. wiertarkę, radioodtwarzacze, sprężarkę, podkaszarkę elektryczną, wiatrówkę i wzmacniacz. Mężczyzna skradł przedmioty o wartości prawie dwóch tysięcy złotych.
 
Sprawca usłyszał łącznie sześć zarzutów polegających na usiłowaniu i dokonaniu kradzieży z włamaniem, Przyznał się do zarzucanych czynów, za co odpowie przed sądem. Detektywi nie wykluczają przedstawienia kolejnych zarzutów. Za powyższe czyny grozi mu nawet 10 lat pozbawienia wolności.
 
 
Źródło: KPP Krotoszyn


Reklama - OSK AS Maria Maśniak

Reklama - TEOMINA SPORT - SIŁOWNIA - FITNESS - CORSSFIT


Reklama - Agencja reklamowa Adam1


Reklama - Ciesielstwo - Dekarstwo - Pokrycia dachowe | Sławomir Głód
Reklama - Lombard Smok Krotoszyn - Gotówka od ręki - Skup złota, skup srebra

W tym miejscu znajdziesz zapowiedzi i relacje z imprez kulturalnych w powiecie.

W tym miejscu znajdziesz zapowiedzi i relacje z imprez kulturalnych w powiecie.

Reklama internetowa w gazecieAutopromocja ikrotoszyn.pl

iKrotoszyn.pl reklamy
Sieć gazet internetowych - igazetyinternetowe.pl