iKrotoszyn.pl reklamy
Z powiatu

Dyżury w starostwie dla przedsiębiorców

Od 1 marca w Starostwie Powiatowym w Krotoszynie dyżurować będą pracownicy Punktu Informacyjnego Wielkopolskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości.

W godzinach od 11.30 do 13.30 w sali narad na I piętrze budynku głównego Starostwa można spotykać się z doradcami, którzy przestawią aktualną ofertę Wielkopolskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości Sp. z o.o. adresowaną zarówno do przedsiębiorców, jak i osób fizycznych – między innymi mogą pomóc osobom, które mają pomysł na założenie działalności gospodarczej, szukają wsparcia na rozwój firmy, czy chcą podnieść kwalifikacje zawodowe.

 

Podczas dyżuru będzie można uzyskać szczegółowe informacje nt. następujących produktów finansowych i projektów dotacyjnych będących w ofercie WARP:

POŻYCZKA EKOENERGETYCZNA II to produkt przeznaczony na finansowanie przedsięwzięć inwestycyjnych realizowanych u Ostatecznych Odbiorców na terenie województwa wielkopolskiego, których celem jest zmniejszenie negatywnego oddziaływania na środowisko, w tym poprawa jakości powietrza, w szczególności w zakresie: produkcji, transportu, magazynowania lub wykorzystywania wodoru, poprawy efektywności energetycznej, produkcji energii z OZE, zakupu niskoemisyjnych środków transportu na potrzeby prowadzonej działalności gospodarczej. Kwota pożyczki – do 1 000 000 zł. Oprocentowanie – od 0,5%.

MAŁA POŻYCZKA INWESTYCYJNA3 to produkt dedykowany mikro, małym i średnim firmom z siedzibą i/lub oddziałem i/lub stałym miejscem wykonywania i/lub dodatkowym stałym miejscem wykonywania działalności gospodarczej na terenie województwa wielkopolskiego. Pożyczki przeznaczone na finansowanie przedsięwzięć inwestycyjnych, mających na celu rozwój bądź wzmocnienie potencjału gospodarczego przedsiębiorstw, zwiększenie lub umocnienie ich pozycji na rynku lub podniesienie ich konkurencyjności. Kwota pożyczki – do 500 000 zł. Oprocentowanie – od 3,81% w skali roku, stałe przez cały okres spłaty.

POŻYCZKA INWESTYCYJNA2 to produkt dedykowany mikro, małym i średnim firmom z siedzibą i/lub oddziałem i/lub stałym miejscem wykonywania i/lub dodatkowym stałym miejscem wykonywania działalności gospodarczej na terenie województwa wielkopolskiego. Pożyczki przeznaczone na finansowanie przedsięwzięć inwestycyjnych, mających na celu rozwój bądź wzmocnienie potencjału gospodarczego przedsiębiorstw, zwiększenie lub umocnienie ich pozycji na rynku lub podniesienie ich konkurencyjności. Kwota pożyczki – do 2,3 mln zł. Oprocentowanie – od 3,81% w skali roku, stałe przez cały okres spłaty.

ROZWÓJ Z DOTACJĄ - celem projektu jest uzyskanie kwalifikacji przez osoby dorosłe w wieku aktywności zawodowej zamieszkałe, pracujące lub uczące się w województwie wielkopolskim. Uczestnicy Projektu nie mogą prowadzić działalności gospodarczej. Wartość dofinansowania wynosi maksymalnie 4 500 zł netto na jednego Uczestnika Projektu. Poziom dofinansowania kosztów pojedynczej usługi rozwojowej nie może przekroczyć 89% kosztów netto usługi rozwojowej.

USŁUGI ROZWOJOWE SZANSĄ NA SUKCES - w ramach projektu udzielane jest wsparcie na podniesienie kompetencji i kwalifikacji uczestników, poprzez dofinansowanie kosztów udziału w szkoleniach, kursach itp. Projekt adresowany jest do Przedsiębiorców i pracowników mikro, małych i średnich przedsiębiorstw z siedzibą (lub oddziałem) w mieście Poznań w woj. wielkopolskim. Łączna wartość dofinansowania dla jednego Uczestnika wynosi maksymalnie 6 000 zł, natomiast dla jednego Przedsiębiorstwa wynosi maksymalnie 100 000 zł.

Źródło: powiat-krotoszyn.pl
Sklep internetowy z włoskimi produktami - allitaliana.pl

Czytaj również

PARK ROZRYWKI RODZINNEJ LOCZEK KROTOSZYN
AZW KROTOSZYN
ERIKO MOBILNY ŻURAW
DOM ZDROWIA KROTOSZYN
4yourcar - Sklep Motoryzacyjny w Krotoszynie
Polub nas na Facebooku - ikrotoszyn.pl
REKLAMA W DODATKUKurczak z rożna | Smażalnia ryb | Imprezy | BAR u ŻABY - Koźmin Wlkp.