iKrotoszyn.pl reklamy
iKrotoszyn.pl - reklamuj się w gazecie internetowej
iKrotoszyn.pl - reklamuj się w gazecie internetowej
iKrotoszyn.pl - reklamuj się w gazecie internetowej


Reklama - CATERING DLA ZDROWIA - DIETA PUDEŁKOWA

Reklama - TEOMINA SPORT - SIŁOWNIA - FITNESS - CORSSFIT

Reklama - Bar u Żaby - kurczak z rożna

Reklama - COLORSHIRT.PL - Nadruki na koszulki, gadżety reklamowe z nadrukiem dla firm


Belka informacyjna na temat sportu na iKrotoszyn.plPARTNERZY - Fundacja Legalna Kultura

PARTNERZY - Zespół wyścigowy KM RACING TEAM

Informator Zdrowie i Aktywność - porady i ciekawostki

Masz temat? Napisz list do naszej Gazety Internetowej!
Baszków - Kobylin

Dwie osoby w szpitalu...

2019-04-15 07:04:00

Zdjęcie: JRG Krotoszyn
Dwie osoby poszkodowane oraz rozbity samochód osobowy, to bilans wypadku do którego doszło na drodze powiatowej pomiędzy Baszkowem, a Kobylinem.

Dyżurny Stanowiska Kierowania do zdarzenia niezwłocznie zadysponował dwa zastępy z Jednostki Ratowniczo–Gaśniczej w Krotoszynie oraz zastępy z jednostek OSP Baszków i OSP Kobylin.

Po przybyciu na miejsce zdarzenia Kierujący Działaniami Ratowniczymi w przeprowadzonym rozpoznaniu ustalił, że samochód marki BMW uderzył stroną pasażera w przydrożne drzewo. W pojeździe podróżowały łącznie dwie osoby. W momencie przybycia jednostek ochrony przeciwpożarowej jeden z mężczyzn znajdował się pod opieką ratowników medycznych, natomiast drugi z uczestników zdarzenia pozostawał w zdeformowanej bryle pojazdu. Droga powiatowa relacji Baszków – Kobylin była całkowicie zablokowana.

 

Strażacy po zabezpieczeniu miejsca zdarzenia i odłączeniu akumulatora natychmiastowo przystąpili do uwalniania pasażera znajdującego się w pojeździe. Po usunięciu elementów konstrukcyjnych utrudniających ewakuację poszkodowany został przetransportowany do karetki pogotowia na noszach z jednoczesną stabilizacją odcinka szyjnego kręgosłupa. Kierownik Zespołu Ratownictwa Medycznego, po wykonaniu badań, podjął decyzję o hospitalizacji uczestników zdarzenia. W dalszej części działań z jezdni usunięto elementy karoserii samochodowej oraz płyny eksploatacyjne. Działania trwały 2 godz. 30 min.

Do zdarzenia doszło 13 kwietnia przed godz. 17.00.

 

 

 

 
Fotorelacja

Reklama - OSK AS Maria Maśniak

Reklama - Sprzedaż opału - Skup złomu - Usługi transportowe - Krotoszyn

Autopromocja ikrotoszyn.pl

W ślubnym informatorze znajdziesz artykuły, porady dotyczące organizacji ślubu, wesela oraz wieczoru kawalerskiego lub panieńskiego.

Reklama - Ciesielstwo - Dekarstwo - Pokrycia dachowe | Sławomir Głód
Reklama - Lombard Smok Krotoszyn - Gotówka od ręki - Skup złota, skup srebra

W tym miejscu znajdziesz zapowiedzi i relacje z imprez kulturalnych w powiecie.iKrotoszyn.pl reklamy POLUB NAS NA FACEBOOKU - ikrotoszyn.pl