iKrotoszyn.pl reklamy
iKrotoszyn.pl - reklamuj się w gazecie internetowej
iKrotoszyn.pl - reklamuj się w gazecie internetowej

Reklama - DRUTEX - OKNA

Reklama - Zakuwanie węży hydraulicznych - DRAGON

Reklama - ZBIGNIEW BRODZIAK - życzenia wielkanocne 2020

Reklama - Pralnia Laguna


Reklama - COLORSHIRT.PL - Nadruki na koszulki, gadżety reklamowe z nadrukiem dla firmPARTNERZY - Fundacja Legalna Kultura

PARTNERZY - Zespół wyścigowy KM RACING TEAM
Rynek Pracy powiatu krotoszyńskiego - oferty pracy oraz artykuły tematyczne
Bez względu od tego, gdzie mieszkasz i czym się zajmujesz, możesz wspierać naszą zakładkę ipomagamy aktywnie.

Autopromocja gazety internetowej ikrotoszyn.pl
Rozdrażew

Dwie osoby ranne, trzy rozbite auta i śmigłowiec LPR w akcji

2020-02-14 09:02:18

Zdjęcie: kpt. Tomasz Patryas
Dwie osoby poszkodowane, trzy rozbite pojazdy to bilans wypadku drogowego do którego doszło w czwartek na ulicy Koźmińskiej w Rozdrażewie. Jeden z uczestników tego zdarzenia trafił do szpitala śmigłowcem Lotniczego Pogodowa Ratunkowego.

Dyżurny Operacyjny Powiatu do zdarzenia zadysponował dwa zastępy z Jednostki Ratowniczo – Gaśniczej w Krotoszynie oraz miejscową jednostkę OSP Rozdrażew. O zdarzeniu poinformowano także pozostałe służby ratunkowe.

- Po przybyciu na miejsce wypadku pierwszych zastępów, w przeprowadzonym rozpoznaniu ustalono, że doszło do zderzenia trzech samochodów osobowych. W jednym z pojazdów, który w wyniku zderzenia wypadł poza obręb jezdni i zatrzymał się w przydrożnym rowie znajdował się kierowca do którego dostęp był utrudniony. Pozostałe cztery osoby uczestniczące w zdarzeniu samodzielnie opuściły uszkodzone środki transportu, lecz jedna z nich odniosła obrażenia wymagające interwencji służb ratunkowych. Droga powiatowa została całkowicie zablokowana przez kolejne dwa uszkodzone pojazdy uczestniczące w zdarzeniu - informuje asp. Mateusz Dymarski z Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Krotoszynie.

Strażacy zabezpieczyli teren działań przystępując do wykonania dostępu do osoby poszkodowanej pozostającej w pojedzie, celem ewakuacji mężczyzny do strefy bezpiecznej. Do czasu przybycia służb medycznych dwie osoby poszkodowane pozostawały pod opieką strażaków. Po przyjeździe Zespołu Ratownictwa Medycznego obsada karetki koordynowała proces ewakuacji mężczyzny z rozbitego pojazdu oraz przeprowadziła diagnostykę drugiego uczestnika zdarzenia, który wymagał pomocy medycznej. Decyzją kierownika zespołu po ewakuacji osoby poszkodowanej z rozbitego samochodu na miejsce wezwano śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego, który przetransportował jednego z mężczyzn do Szpitalnego Oddziału Ratunkowego. Druga osoba poszkodowana została zabrana do szpitala przez ZRM.

Po zakończeniu działań policji uszkodzone środki transportu zostały zabrane przez pomoc drogową. Celem przywrócenia ruchu na zamkniętym odcinku drogi z jezdni usunięto elementy karoserii samochodowej oraz wycieki płynów eksploatacyjnych. Usuwanie skutków wypadku komunikacyjnego trwało blisko dwie godziny.

 

 
Fotorelacja
Reklama - OSK AS Maria Maśniak
Reklama - Jarosław Kubiak - życzenia wielkanocne 2020 Reklama - Marian Włosik - życzenia wielkanocne 2020

Reklama - STOLARSTWO KAMIL SUCHORZEWSKI Reklama - Agencja reklamowa Adam1


Reklama - Ciesielstwo - Dekarstwo - Pokrycia dachowe | Sławomir Głód
Reklama - Lombard Smok Krotoszyn - Gotówka od ręki - Skup złota, skup srebra

W tym miejscu znajdziesz zapowiedzi i relacje z imprez kulturalnych w powiecie.

W tym miejscu znajdziesz zapowiedzi i relacje z imprez kulturalnych w powiecie.
iKrotoszyn.pl reklamy
Sieć gazet internetowych - igazetyinternetowe.pl