iKrotoszyn.pl reklamy
Z powiatu

Dwa zdarzenia drogowe. Całe szczęście nikt nie ucierpiał

2021-10-06 08:10:00
Zdjęcie: S. Kalak
Do dwóch zdarzeń drogowych doszło wczoraj po południu w gminie Krotoszyn. Całe szczęście obyło się bez osób poszkodowanych, choć wyglądało groźnie...

Pierwsze zdarzenie miało miejsce w Biadkach na remontowanym odcinku ulicy Krotoszyńskiej. Wczoraj, na naszym fanpage'u, informowaliśmy o utrudnieniach w tym rejonie.

Jak podaje krotoszyńska policja: kierujący pojazdem marki Citroen (mężczyzna lat 34), nie dostosował prędkości do warunków ruchu i uderzył w tył pojazdu marki Peugeot, którym kierował 44-letni mężczyzna. Citroen w wyniku tego uderzenia odbił się i wjechał na przeciwległy pas ruchu doprowadzając do zderzenia z prawidłowo jadącym pojazdem marki Opel, kierowanym przez 45-latka.

Żadna z osób biorących udział w tym zdarzeniu nie została poszkodowana. Kierujący byli trzeźwi. Sprawca kolizji został ukarany mandatem karnym w wysokości 400 zł.

 

Do kolejnej kolizji, niemal w tym samym czasie, doszło na skrzyżowaniu ul. Piastowskiej z Jana Pawła II w Krotoszynie. - 24-letnia kobieta kierująca pojazdem marki Peugeot nie zachowała należytej odległości od poprzedzającego ją pojazdu, doprowadzając do zderzenia z nissanem, którym kierowała 58-letnia kobieta - informuje policja.

Osoby biorące udział w tym zdarzeniu były trzeźwe.  Nikt z uczestników nie odniósł też obrażeń. Sprawczyni kolizji została ukarana mandatem karnym w wysokości 300 zł.

 

 Czytaj również

HURTOWNIA ALFALINE KROTOSZYN
OSK PAWEL PIETRZAK KROTOSZYN PRAWO JAZDY
MALINOWY ZAKĄTEK
4yourcar - Sklep Motoryzacyjny w Krotoszynie
Polub nas na Facebooku - ikrotoszyn.pl
REKLAMA W DODATKU
SOLARMAT FOTOWOLTAIKA
OSK AS Krotoszyn | Maria i Zenon Maśniakowie | Kursy na prawo jazdy | Kategorie AM, A1, A2, A, B, E/B