iKrotoszyn.pl reklamy
Edukacja

Dwa tygodnie na promie Polonia Unity Line

2021-11-18 14:11:00
Zdjęcie: ZSP 3
Od 28 października do 11 listopada cztery uczennice z Zespołu Szkół Ponadpodstawowych nr 3 im. Jana Pawła II w Krotoszynie kształcące się w zawodzie technik usług kelnerskich, odbywały staż na promie Polonia Unity Line, który pływa na trasie Świnoujście - Ystad w Szwecji.

Podczas dwutygodniowego wyjazdu praktykantki kształtowały swoje umiejętności w obszarze housekeepingu, baru i recepcji. Stażystki pomagały także w pracach przy przygotowaniu statku do przyjęcia pasażerów oraz pomocy w czasie embarkacji. Uczennice zdobyły wiedzę na temat programowania kluczy w systemie Ving Card, potrafią także serwować dania i napoje, nakrywać stoły, segregować i dystrybuować naczynia. Praktykantki otrzymały zaświadczenia o ukończeniu stażu zawodowego.

Dzięki wyjazdom zagranicznym i udziale w stażach zawodowych uczniowie krotoszyńskiej Trójki mogą doskonalić swoje kompetencje i kwalifikacje zawodowe oraz językowe potrzebne do wykonywania pracy w gastronomii i hotelarstwie. 

Uczniowie szkoły są zgodni co do tego, że najważniejsze doświadczenie zawodowe zdobywają podczas praktyk zawodowych w kraju oraz zagranicą.

Źródło: ZSP 3Czytaj również

MALINOWY ZAKĄTEK
Polub nas na Facebooku - ikrotoszyn.pl
REKLAMA W DODATKU
ELTRONIK - CANAL+
CONDITOR UBEZPIECZENIA KROTOSZYN
SOLARMAT FOTOWOLTAIKA
OSK AS Krotoszyn | Maria i Zenon Maśniakowie | Kursy na prawo jazdy | Kategorie AM, A1, A2, A, B, E/B