iKrotoszyn.pl reklamy
iKrotoszyn.pl - reklamuj się w gazecie internetowej
iKrotoszyn.pl - reklamuj się w gazecie internetowej


Auta Kaczmarek - Wypożyczalnia - Sprzedaż samochodów
Reklama - IGLOO - KROTOSZYN CHŁODNICTWO I KLIMATYZACJE
TEOMINA SPORT - SIŁOWNIA - FITNESS


Informator rolniczy - dla rolnika
PARTNERZY - Fundacja Legalna Kultura
PARTNERZY - Zespół wyścigowy KM RACING TEAM

Informator rynku pracy
MIEJSCE NA TWOJĄ REKLAMĘ - DANE KONTAKTOWE
Z powiatu

Dwa razy po 15 tys zł! Kto otrzyma stypendia?

2020-05-29 13:22:00

Zdjęcie: powiat-krotoszyn.pl/M. Krupa
Dwoje uczniów z krotoszyńskich szkół ponadpodstawowych ma szansę studiować za darmo w Wyższej Szkole Handlu i Usług w Poznaniu. Pierwsze stypendia trafią do osób rekomendowanych staroście przez dyrektorów szkół.

- Mimo trudnej sytuacji ekonomicznej i gospodarczej wynikającej z pandemii COVID-19 jesteśmy w okresie szybkiego i dynamicznego rozwoju. Wyższa Szkoła Handlu i Usług znakomicie poradziła sobie w nowej sytuacji, stawiając na innowacyjność, cyfryzację i edukację realtime online - podkreśla Magdalena Górska, założyciel uczelni.

 

Uczelnia kształci na takich kierunkach, jak: ekonomia, rachunkowość i finanse, zarządzanie, logistyka, a także: bezpieczeństwo narodowe, turystyka i rekreacja, administracja, pedagogika wczesnoszkolna i przedszkolna, dziennikarstwo i komunikacja społeczna.

W tym roku władze WSHiU przeznaczyły ponad milion złotych na studia dla zdolnej młodzieży, fundując 70 stypendiów po 15 tys. zł. - Chcemy, by młodzież Wielkopolski miała równe szanse, dlatego równomiernie przekazujemy stypendia mieszkańcom różnych miejscowości. Stypendia przekazujemy na ręce Starosty. Każdy powiat otrzymuje od nas dwa takie stypendia. Dzięki tym pieniądzom młody człowiek będzie miał sfinansowane trzy lata studiów. Liczymy, że dzięki temu wsparciu młodzież nie będzie musiała rezygnować ze swoich marzeń i planów na przyszłość. Pomoc ta będzie naszym wkładem w rozwój naszego regionu - podkreśla założycielka.

Pierwsze stypendia trafią do osób rekomendowanych staroście przez dyrektorów szkół. Będą to z pewnością uczniowie o wysokich średnich, uzdolnieni, być może brana będzie też pod uwagę ich sytuacja materialna. W przyszłym roku uczelnia ma zamiar ufundować kolejne stypendia.

 Restauracja Ukraińska Barwinek


Źródło: powiat-krotoszyn.plReklama - OSK AS Maria Maśniak

Adam 1 agencja reklamowa

Reklama - STOLARSTWO KAMIL SUCHORZEWSKI


Reklama - Ciesielstwo - Dekarstwo - Pokrycia dachowe | Sławomir Głód
Reklama - Lombard Smok Krotoszyn - Gotówka od ręki - Skup złota, skup srebra

Informator ślubny - organizacja, tradycje, porady
Wiadomości z przedszkoli i szkół z powiatu krotoszyńskiego.
Wiadomości kulturalne z Krotoszyna
iKrotoszyn.pl reklamy
Sieć gazet internetowych - igazetyinternetowe.pl