iKrotoszyn.pl reklamy
Pływanie

Dwa razy na podium w zmaganiach w lodowatej wodzie

W Bydgoszczy odbyły się zawody Focus Ice Swimming Festival 2022 czyli zimowej odmiany pływania. To już czwarta edycja tej imprezy.

 

Na starcie stanęło ponad trzystu zawodników z całej Polski. Wśród nich Krzysztof Kubiak, dzierżący rekord Guinnessa w długości dystansu pokonanego w lodowatej wodzie oraz krotoszynianka Monika Jadczak, wicemistrzyni Europy AG w aquathlonie (bieg i pływanie).

Zawodnicy rywalizowali na pięciu dystansach indywidualnych - 100, 250, 450, 750 i 1000 metrów oraz w sztafetach 4x100 metrów. Start i meta zawodów ulokowane były na Wyspie Młyńskiej, a rywalizacja toczyła się w jej otoczeniu.

Krotoszynianka wystartowała na dwóch dystansach 250 oraz 450 metrów. Na tym pierwszym osiągnęła metę po 3 minutach i 3 sekundach i zajęła pierwsze miejsce. Dystans 450 metrów ukończyła po 6 minutach u 19 sekundach. Osiągnięty czas pozwolił jej zająć drugie miejsce. Trzeba jednak dodać, że w tych zawodach nie ma podziału na płeć czyli kobiety rywalizują z mężczyznami.Tworzenie stron i sklepów internetowych - internetka.pl

Czytaj również

CERMOTOR KROTOSZYN
PARK ROZRYWKI RODZINNEJ LOCZEK KROTOSZYN
WALBET
AZW KROTOSZYN
ERIKO MOBILNY ŻURAW
DOM ZDROWIA KROTOSZYN
4yourcar - Sklep Motoryzacyjny w Krotoszynie
Polub nas na Facebooku - ikrotoszyn.pl
REKLAMA W DODATKU


SMOK SKUP-SPRZEDAŻ

Kurczak z rożna | Smażalnia ryb | Imprezy | BAR u ŻABY - Koźmin Wlkp.