iKrotoszyn.pl reklamy
iKrotoszyn.pl - reklamuj się w gazecie internetowej
iKrotoszyn.pl - reklamuj się w gazecie internetowej
iKrotoszyn.pl - reklamuj się w gazecie internetowej
iKrotoszyn.pl - reklamuj się w gazecie internetowej
iKrotoszyn.pl - reklamuj się w gazecie internetowej


Adam 1 agencja reklamowa

TEOMINA SPORT - SIŁOWNIA - FITNESS

Reklama - STOLARSTWO KAMIL SUCHORZEWSKI
PARTNERZY - Fundacja Legalna Kultura
PARTNERZY - Zespół wyścigowy KM RACING TEAM
MIEJSCE NA TWOJĄ REKLAMĘ - DANE KONTAKTOWE

Informator rynku pracy
Żużel

Dwa punkty zostały w Ostrowie

2020-08-12 11:08:00

Zdjęcie: tzostrovia.pl
Arged Malesa TŻ Ostrovia zatrzymała na swoim torze rozpędzonego wicelidera tabeli z Tarnowa. Po świetnym meczu pokonała Unię 50:40. Cały zespół zasłużył na słowa uznania i pokazał, że w Ostrowie jest znacznie mocniejszy niż na wyjazdach.

Zespół Mariusza Staszewskiego mocno otworzył mecz, od prowadzenia 16:8 po pierwszej serii. – My później poszliśmy w złą stronę z ustawieniami, a goście lepiej się dopasowali do toru – tłumaczył po meczu trener ostrowian.

Unia szybko mogła zniwelować stratę, ale "panę" na ostatnim okrążeniu przy stanie 5:1 dla gości złapał Ernest Koza. Później na uszkodzonej oponie jeden punkt zdołał dowieźć Rafał Okoniewski. Pecha miał jednak Tomasz Gapiński, któremu zdefektował motocykl na starcie. – Suma szczęścia równa się zawsze zero, więc te zdarzenia losowe się wyrównały. Wynik 50:40 jest adekwatny do tego, co działo się na torze – podsumował Mariusz Staszewski.

Było to zdecydowanie najlepsze widowisko w Ostrowie w tym sezonie i niech żałują ci, którzy nie wybrali się w to upalne popołudnie na Stadion Miejski. Zadowoleni mogli być najwytrawniejsi kibice żużla, bo i ścigania było dużo, a przede wszystkim wynik korzystny dla gospodarzy. Unia Tarnów robiła przez cały mecz roszady taktyczne i próbowała ratować rezultat.

Losy spotkania rozstrzygnęły się dopiero w wyścigu 14, kiedy to Tomasz Gapiński z Adrianem Cyferem wygrali 5:1, zapewniając końcowy triumf drużynie Arged Malesa TŻ Ostrovia. Dwa ostatnie mecze wyjazdowe w Łodzi i Toruniu nie wyszły ostrowianom,  ale w sobotnie upalne popołudnie nikomu nie można było odmówić ambicji, zaangażowania i walki. Gospodarze jechali z przysłowiowym zębem i zasłużenie wygrali.

– Mecz był ciężki, bo nie dość, że rywal wymagający, to na dodatek spotkanie toczyło się przy niemiłosiernym upale, który dawał się we znaki naszym motocyklom. W parku maszyn momentami było nerwowo, bo te ustawienia co zwykle funkcjonowały, nie zdawały przy takiej pogodzie egzaminu. Najważniejsze jednak, że wygraliśmy – podsumował Adrian Cyfer, który zdobył 8 punktów i 3 bonusy.

Młodzież nie przegrała wyścigu młodzieżowego, a to jest najważniejsze. Mierzyła się przecież z już tak klasowym juniorem jak Mateusz Cierniak. Sebastian Szostak wygrał pierwszy swój start, a w drugim popełnił błąd i przez to stracił punktowaną pozycję. Każdy dołożył jednak cegiełkę do końcowego sukcesu.
Źródło: tzostrovia.pl
Pierogarnia Barwinek Krotoszyn

Conditor Ubezpieczenia Oddział Krotoszyn


Reklama - OSK AS Maria Maśniak

Informator ślubny - organizacja, tradycje, porady

Reklama - Ciesielstwo - Dekarstwo - Pokrycia dachowe | Sławomir Głód
Reklama - Lombard Smok Krotoszyn - Gotówka od ręki - Skup złota, skup srebra
MIEJSCE NA TWOJĄ REKLAMĘ - DANE KONTAKTOWE


iPomagamy - akcje charytatywne krotoszyn, zbiórki pieniędzy krotoszyn
Wiadomości kulturalne z Krotoszyna

iKrotoszyn.pl reklamy
Zamów reklamę kontaktując się z naszą lokalną Gazetą Internetową Zamów reklamę kontaktując się z naszą lokalną Gazetą Internetową