Karate

Dwa medale w IV Mistrzostwach Polski Masters

Dwa medale w IV Mistrzostwach Polski Masters
Zdjęcie: ASW Nippon Krotoszyn

W połowie listopada w Łebie, odbyły się IV Mistrzostwa Polski Masters - prestiżowe zawody wpisane w kalendarz Polskiej Unii Karate, promujące sportową rywalizację wśród zawodników powyżej 35. roku życia.

W zmaganiach wziął udział Jerzy Suplicki, zawodnik reprezentujący klub ASW Nippon Krotoszyn. Start w Łebie był jego debiutem na mistrzostwach tej rangi, a mimo to zakończył się imponującym sukcesem.

Jerzy Suplicki zdobył:

  • wicemistrzostwo Polski w konkurencji kumite indywidualne, kategoria wiekowa 50 - 54 lata, +80 kg,

  • 3. miejsce w konkurencji kata indywidualne, kategoria wiekowa 50 - 54 lata.

W jednodniowych mistrzostwach przeprowadzono 107 osobo-konkurencji, w których udział wzięli zawodnicy reprezentujący 20 klubów z całej Polski.


Źródło: ASW Nippon Krotoszyn


Z regionu


Czytaj również