iKrotoszyn.pl reklamy
Krotoszyn

Drogeryjny złodziej

Ujęcie na kradzieży mężczyzny – takie zgłoszenie przyjął dyżurny krotoszyńskiej policji. Na miejsce udali się funkcjonariusze wydziału kryminalnego. Okazało się, że mężczyzna wcześniej ukradł także towar w innej drogerii. Był także poszukiwany do odbycia kary w areszcie śledczym.

 

7 września o godzinie 18:40, dyżurny krotoszyńskiej policji otrzymał zgłoszenie o kradzieży w jednej z drogerii i ujęciu sprawcy przez pracowników. Na miejsce natychmiast udali się funkcjonariusze.

- Policjanci wydziału kryminalnego KPP Krotoszyn zatrzymali 36-letniego mieszkańca powiatu milickiego, który ukradł perfumy o wartości 879,96 zł na szkodę jednej z drogerii w Krotoszynie. W trakcie przeszukania osoby ujawniono kolejne perfumy wartości 568 zł, które zostały skradzione z innej drogerii - informuje asp. sztab. Piotr Szczepaniak, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Krotoszynie. W trakcie sprawdzania osoby ustalono, że jest on poszukiwany przez Sąd Rejonowy w Miliczu celem ustalenia miejsca pobytu oraz w celu doprowadzenia do Zakładu Karnego na podstawie nakazu doprowadzenia. Wymieniony został umieszczony w pomieszczeniach dla osób zatrzymanych krotoszyńskiej policji - dodaje P. Szczepaniak.

Następnego dnia mężczyzna został przesłuchany i przedstawiono mu zarzuty. Jak ustalili policjanci, to nie pierwsza kradzież 36-latka, dlatego usłyszał zarzuty w warunkach recydywy. Zgodnie z kodeksem karnym za kradzież grozi do pięciu lat pozbawienia wolności, a w warunkach recydywy kara może zostać zwiększona o połowę.

Źródło: KPP Krotoszyn
Tworzenie stron i sklepów internetowych - internetka.pl

Czytaj również

PARK ROZRYWKI RODZINNEJ LOCZEK KROTOSZYN
WALBET
AZW KROTOSZYN
ERIKO MOBILNY ŻURAW
DOM ZDROWIA KROTOSZYN
4yourcar - Sklep Motoryzacyjny w Krotoszynie
Polub nas na Facebooku - ikrotoszyn.pl
REKLAMA W DODATKU


SMOK SKUP-SPRZEDAŻ

Kurczak z rożna | Smażalnia ryb | Imprezy | BAR u ŻABY - Koźmin Wlkp.