iKrotoszyn.pl reklamy
Artykuł sponsorowany

Domowa kuchnia niedaleko Krotoszyna? Tylko Bistro na Talerzu!

Czy niedaleko Krotoszyna można zjeść pyszny, domowy obiad jak u mamy? Oczywiście! Zapraszamy do Bistro na Talerzu w Ostrowie Wielkopolskim! Gwarantujemy - kto raz spróbuje, ten nie może się oprzeć i wraca!

Bistro na Talerzu - domowo, szybko, smacznie

Bistro na Talerzu to świeża propozycja w świecie ostrowskiej gastronomii. Nasza restauracja w formule szybkiego bistro to innowacja na kulinarnej mapie miasta. Wchodzisz, zamawiasz, a chwilę później już masz swój ulubiony obiad na stole. Zawsze świeże, zawsze domowe, zawsze bazujące na lokalnych składnikach i tradycyjnych przepisach!

Taka formuła sprawdziła się w naszych Bistro w Jarocinie, Śremie i Środzie Wielkopolskiej i wiemy, że sprawdzi się również w Ostrowie, bo jakość i świeżość zawsze się obroni! Wszystkie nasze restauracje znajdziesz na naszej stronie www https://bistronatalerzu.pl!

 

Lokalne składniki, lokalne wsparcie

Opieramy swoją pracę na pasji, uwielbieniu dla lokalnej kuchni i lokalnych składników. Stawiamy na świeżość i wsparcie okolicznych biznesów. Dajemy pewność, że składniki, z których korzystamy w naszych restauracjach, pochodzą od sprawdzonych gospodarstw z najbliższej okolicy!

 

 

Przytulna atmosfera i szczery uśmiech

W Bistro na Talerzu na gości zawsze czeka przyjemna atmosfera i domowy klimat. Nasza załoga jest starannie dobrana, aby każdy czuł się u nas jak w domu. Zapewniamy uśmiech, pozytywną energię i atmosferę, która sprawia, że nasze dania smakują jeszcze lepiej!

 

Co znajdziesz w menu? Wpadnij na Strzała!

W naszym menu znajdziesz prawdziwe klasyki polskiej kuchni. Gołąbek, mielony, schabowy, gulasz czy de volaille - to tylko niektóre z propozycji. Każde danie możesz dostosować do swoich upodobań, wybierając główny składnik, dodatki oraz ulubione warzywa lub surówki. Co tydzień czeka na Ciebie też specjalny Strzał Tygodnia - danie w promocyjnej cenie, zawsze świeże i domowe.

 

 

Burger, którego nie zapomnisz!

Jeśli jesteś fanem burgerów, to musisz spróbować naszych autorskich pozycji! Soczyste i pełne smaku mięso, pyszne dodatki, bułka wypiekana w lokalnej piekarni i autorski sos! Mamy zarówno klasyczne wersje, jak i unikalne wariacje na temat najmodniejszych burgerów rynkowych. Raz spróbujesz, a na pewno wrócisz! Nie jest to wyłącznie nasze zdanie, ale nasi goście twierdzą, że w naszym mieście nie ma lepszych burgerów!

 

Gdzie znajdziesz ostrowskie Bistro?

Zapraszamy do naszej ostrowskiej restauracji przy ulicy Kaliskiej 81. Czekamy na Ciebie w poniedziałki od 11:00 do 18:00, od wtorku do piątku od 11:00 do 19:00, w soboty od 11:00 do 21:00, a także w niedziele od 11:00 do 20:00. Menu i więcej informacji jest dostępne także online na stronie: https://bistronatalerzu.pl/ostrow-wielkopolski/

 

Tworzenie stron i sklepów internetowych - internetka.pl

Czytaj również

CERMOTOR KROTOSZYN
PARK ROZRYWKI RODZINNEJ LOCZEK KROTOSZYN
WALBET
AZW KROTOSZYN
ERIKO MOBILNY ŻURAW
DOM ZDROWIA KROTOSZYN
4yourcar - Sklep Motoryzacyjny w Krotoszynie
Polub nas na Facebooku - ikrotoszyn.pl
REKLAMA W DODATKU


SMOK SKUP-SPRZEDAŻ

Kurczak z rożna | Smażalnia ryb | Imprezy | BAR u ŻABY - Koźmin Wlkp.