iKrotoszyn.pl reklamy
Ciekawostki

Dołączyli do zbiórki artykułów dla Domu Pomocy Społecznej

Zdjęcie: Sylwia Witkowska

Młodzież Klubu Aktywnych działającego przy Hufcu Pracy w Krotoszynie oraz pozostali uczestnicy jednostki chętnie angażują się w akcje charytatywne. Tym razem, wraz z kadrą wychowawczą, dołączyli do zbiórki artykułów dla Domu Pomocy Społecznej prowadzonego przez siostry ze Zgromadzenia Sióstr Św. Dominika w Mielżynie.

Akcja polegała na zbiórce artykułów chemicznych i higienicznych niezbędnych do pielęgnacji chorych a także to użytku innych podopiecznych. Zbierano - między innymi - chusteczki nawilżające, balsamy do ciała, ręczniki papierowe, papier toaletowy, mydła w płynie, szampony apteczne, kremy przeciwko odleżynom oraz proszki do prania, płyny do płukania itp.

- Zebrane artykuły zostały dostarczone do celu, gdzie po wypakowaniu młodzież i opiekunowie zostali zaproszeni przez siostrę Vianneyę na herbatkę. Podczas tej wizyty można było zobaczyć jak mieszkają podopieczne tego domu i nawet udało się poznać kilka z nich. W miłej atmosferze upłynął czas wizyty. Młodzież w drodze powrotnej komentowała wizytę w bardzo emocjonalny sposób - relacjonuje Sylwia Witkowska, wychowawca w krotoszyńskim hufcu.

W akcję zaangażowana była młodzież, wychowawcy, społeczność szkolna oraz osoby prywatne.Sklep internetowy z włoskimi produktami - allitaliana.pl

Czytaj również

PARK ROZRYWKI RODZINNEJ LOCZEK KROTOSZYN
AZW KROTOSZYN
ERIKO MOBILNY ŻURAW
DOM ZDROWIA KROTOSZYN
4yourcar - Sklep Motoryzacyjny w Krotoszynie
Polub nas na Facebooku - ikrotoszyn.pl
REKLAMA W DODATKUKurczak z rożna | Smażalnia ryb | Imprezy | BAR u ŻABY - Koźmin Wlkp.