iKrotoszyn.pl reklamy
iKrotoszyn.pl - reklamuj się w gazecie internetowej
iKrotoszyn.pl - reklamuj się w gazecie internetowej
iKrotoszyn.pl - reklamuj się w gazecie internetowej
iKrotoszyn.pl - reklamuj się w gazecie internetowej
iKrotoszyn.pl - reklamuj się w gazecie internetowej

Reklama - OSK AS Maria Maśniak

Informacje z pierwszej ręki z policji i straży pożarnej w Krotoszynie.


Informator rolniczy - dla rolnika

Reklama - Lombard Smok Krotoszyn - Gotówka od ręki - Skup złota, skup srebra
PARTNERZY - Fundacja Legalna Kultura

Informator rynku pracy
Ciekawostki

Dlaczego wokalistka Lorem wybrała drużynę Michała Szpaka?

2020-10-12 07:10:00

Zdjęcie: Facebook/Weronika Szymańska
W ósmej edycji The Voice of Poland trafiła do drużyny Andrzeja Piasecznego. Odpadła przed rundą finałową. Tym razem, już w 11. odsłonie tego programu, wybrała nowego trenera - Michała Szpaka. A mowa o Weronice Szymańskiej, wokalistce krotoszyńskiego zespołu Lorem.

Trzeba jednak dodać, że "krotoszyński", to już jednak trochę stwierdzenie nieaktualne, bowiem kilka lat temu do zespołu tworzonego przez muzyków pochodzących z Krotoszyna, Sulmierzyc i Koźmina Wlkp. trafiła dziewczyna z Gniezna. To było po ósmej edycji popularnego programu telewizyjnego The Voice of Poland.

Podczas tamtej edycji Weronika Szymańska spisała się bardzo dobrze. Podczas "Przesłuchań w ciemno" wybrała team Piaska, choć mocno bił się o nią także Michał Szpak, który nie szczędził jej pochwał.

Ostatecznie, obecna wokalistka Lorem, odpadła w "Nokautach". To najwyraźniej jej nie zniechęciło, bowiem pojawiła się ponownie na "Przesłuchaniach w ciemno", tym razem w 11. edycji i to w samej stolicy Polski. I - jak można było oglądać w sobotę na ekranach telewizorów - znów zachwyciła trenerów. Odwróciły się wszystkie fotele! Chyba najbardziej niezadowoloną z ostatecznego wyboru Weroniki była Edyta Górniak, która wręcz chciała "udusić" Michała Szpaka, do którego trafiła młoda wokalistka. To właśnie jego argumenty okazały się najbardziej przekonujące dla stojącej na scenie Weroniki Szymańskiej. Jednak czy to tylko wyłącznie zasługa samego Michała Szpaka?

Okazuje się, że chyba nie do końca. - Babcia by mnie zabiła, gdybym nie poszła do Michała Szpaka - powiedziała tuż po zejściu ze sceny. Babcia bowiem była pod wrażeniem tego trenera, który w ósmej edycji programu wypowiadał się w samych superlatywach o jej wnuczce.

Jak daleko w 11. edycji The Voice of Poland zajdzie wokalista zespołu Lorem? Trzymamy kciuki, aby została w programie do samego końca.
Wspieraj firmy z Twojego regionu! kupujlokalnie.online

Motoinformator to nic innego jak dodatek motoryzacyjny gazet internetowych


Informator ślubny - organizacja, tradycje, porady
Wiadomości z przedszkoli i szkół z powiatu krotoszyńskiego.

Reklama - Ciesielstwo - Dekarstwo - Pokrycia dachowe | Sławomir Głód
PARTNERZY - Zespół wyścigowy KM RACING TEAM


iPomagamy - akcje charytatywne krotoszyn, zbiórki pieniędzy krotoszyn

iKrotoszyn.pl reklamy
Zamów reklamę kontaktując się z naszą lokalną Gazetą Internetową Zamów reklamę kontaktując się z naszą lokalną Gazetą Internetową