iKrotoszyn.pl reklamy
Artykuł sponsorowany

Dieta dla osób z chorobami jelit

Masz problemy z jelitami? Wypróbuj dietę pudełkową FODMAP! To wygodne rozwiązanie dla osób, które nie mają czasu na gotowanie.

Dieta FODMAP to sposób odżywiania, który polega na ograniczeniu spożycia fermentujących oligosacharydów, disacharydów, monosacharydów i polioli. Te związki chemiczne mogą być szkodliwe dla osób z chorobami jelit, takimi jak zespół jelita drażliwego czy zespół rozrostu bakteryjnego jelita cienkiego.

Dieta pudełkowa FODMAP od 5 Posiłków Dziennie to smaczny i zdrowy catering dietetyczny. Posiłki są przygotowywane przez doświadczonych dietetyków i kucharzy, z najwyższej jakości składników. Dlatego są nie tylko zdrowe, ale także smaczne.

 

Warto wiedzieć!

  • FODMAP – co to znaczy?

FODMAP to skrót od "fermentujące oligosacharydy, disacharydy, monosacharydy i poliole", który określa składniki wykluczone w tej diecie.

  • Dla kogo dieta FODMAP?

Dieta ta powstała z myślą o osobach zmagających się z problemami zdrowotnymi, np. w z związku z zespołem jelita drażliwego czy zespołem rozrostu bakteryjnego.

  • Czy dieta FODMAP jest zdrowa?

Posiłki są planowane przez doświadczonych dietetyków, a kucharze, którzy je przygotowują, mają do dyspozycji świeże i smaczne składniki. A dzięki odpowiedniemu, zdrowemu sposobowi odżywiania można wyciszyć, a nawet całkiem wyeliminować nieprzyjemne dolegliwości.

Aby zamówić dietę pudełkową z dowozem Krotoszyn, wystarczy wypełnić formularz na stronie internetowej 5 Posiłków Dziennie.

 

 

Sklep internetowy z włoskimi produktami - allitaliana.pl

Czytaj również

DOM ZDROWIA KROTOSZYN
Pro 21 optyk
Polub nas na Facebooku - ikrotoszyn.plKurczak z rożna | Smażalnia ryb | Imprezy | BAR u ŻABY - Koźmin Wlkp.