iKrotoszyn.pl reklamy
Krotoszyn - Zduny

Decyzja jest. Będą robić ścieżkę, ale...

2017-11-23 08:11:00
Zdjęcie: Archiwum
- 26.10.2017 r. uzyskano Decyzję ZRID z rygorem natychmiastowej wykonalności co oznacza, że można od razu przystąpić do robót - czytamy w piśmie skierowanym przez Marka Napierałę, dyrektora poznańskiego oddziału GDDKiA do posła Jana Mosińskiego.

Mowa o ścieżce pieszo-rowerowej łączącej Krotoszyn i Zduny. Mimo wcześniejszych zapowiedzi inwestycja ta nie zostanie zrealizowana w tym roku. - Wykonawca firma BUDIMEX zadeklarowała, że w bieżącym roku zrealizuje około 30 % prac związanych z robotami ziemnymi i przezbrojeniem terenu. Całość zadania zostanie zrealizowana w terminie do dnia 13 czerwca 2018 r. zgodnie z zawartą umową - czytamy dalej we wspomnianym piśmie datowanym na 7 listopada 2017 roku.
Jest więc więc szansa, że na przyszłe wakacje powstanie ścieżka łącząca te dwa miasta. Tak mogłoby się wydawać. GDDKiA woli jednak zabezpieczyć się kolejnym zapisem: Na dzień dzisiejszy nie ma przeszkód w realizacji budowy, ponieważ wszystkie problemy zostały rozwiązane na etapie postępowania w sprawie wydania Decyzji ZRID. Jednakże nie można wykluczyć, że podczas budowy mogą zaistnieć utrudnienia, które będą wymagały rozwiązania.


Czytaj również

MALINOWY ZAKĄTEK
4yourcar - Sklep Motoryzacyjny w Krotoszynie
Polub nas na Facebooku - ikrotoszyn.pl
REKLAMA W DODATKU
CONDITOR UBEZPIECZENIA KROTOSZYN
OSK AS Krotoszyn | Maria i Zenon Maśniakowie | Kursy na prawo jazdy | Kategorie AM, A1, A2, A, B, E/B
Kurczak z rożna | Smażalnia ryb | Imprezy | BAR u ŻABY - Koźmin Wlkp.