iKrotoszyn.pl reklamy
Z powiatu

Debata z seniorami

2022-07-13 08:50:50
Zdjęcie: KPP Krotoszyn

W Kobiernie odbyła się debata społeczna z udziałem seniorów.


W debacie uczestniczył mł. insp. Włodzimierz Szał - I Zastępca Komendanta Powiatowego Policji w Krotoszynie, asp. sztab. Piotr Szczepaniak - oficer prasowy, asp. sztab. Iwona Karżewicz - kierownik Rewiru Dzielnicowych KPP Krotoszyn  oraz mł. asp. Robert Kunicki.

- Głównym tematem debaty przeprowadzonej przez mundurowych było bezpieczeństwo seniorów. Poruszono także tematykę oszustw dokonywanych na osobach starszych. Przekazano metody i sposoby działania przestępców. Seniorzy dowiedzieli się, czym jest Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa i aplikacja „Moja Komenda” - podaje krotoszyńska policja.

Seniorzy bardzo aktywnie włączali się do rozmowy, wykazywali spore zainteresowanie i dzielili się własnymi doświadczeniami. Nie brakowało również pytań, na które funkcjonariusze starali się szczegółowo i wyczerpująco odpowiadać.

Każdy z uczestników podczas spotkania otrzymał odblaski, ulotki o seniorach oraz kamizelki odblaskowe, które mają na celu poprawę bezpieczeństwa mieszkańców.

Po zakończonej debacie seniorzy wypełniali ankiety, z których wynikało, że znaczna większość uważa, iż tego typu spotkania są bardzo potrzebne, a ich organizacja stawia Policję w dobrym świetle.

Organizatorem spotkania był Komendant Powiatowy Policji w Krotoszynie.

Źródło: KPP KrotoszynCzytaj również

OSK PAWEL PIETRZAK KROTOSZYN PRAWO JAZDY
HUBUS - OKNA INWENTARSKIE - GARAŻE - KOKANIN
Rejestracja Pojazdów Krotoszyn
4yourcar - Sklep Motoryzacyjny w Krotoszynie
Moto informator sieci gazet internetowych - FanPage
SOLARMAT FOTOWOLTAIKA
OSK AS Krotoszyn | Maria i Zenon Maśniakowie | Kursy na prawo jazdy | Kategorie AM, A1, A2, A, B, E/B
Kurczak z rożna | Smażalnia ryb | Imprezy | BAR u ŻABY - Koźmin Wlkp.