iKrotoszyn.pl reklamy
Z powiatu

Darowizna od strefy ekonomicznej

2023-05-17 07:05:00
Zdjęcie: OSP Kuklinów

Ochotnicza Straż Pożarna w Kuklinowie otrzymała wsparcie w ramach umowy darowizny zawartej z Wałbrzyską Specjalną Strefą Ekonomiczną INVEST-PARK.


5 700 zł brutto to kwota jaką otrzymali na realizacje zadania pn.: "Zakup zestawu narzędzi elektrycznych dla Ochotniczej Straży Pożarnej w Kuklinowie". Dzięki dofinansowaniu zostały zakupione: wkrętarka, szlifierka kątowa, piła szablasta.

- Zakup elektronarzędzi chodził nam po głowie od dłuższego czasu. Niestety, wszystko co dobre dużo kosztuje. Zakasaliśmy rękawy i złożyliśmy po raz drugi wniosek do specjalnej strefy ekonomicznej Invest Park we Wałbrzychu i udało się kolejny raz dofinansowanie wpłynęło na nasze konto. Ogrom pracy jaki wkładamy w naszą działalność jest nie do opisania. Cieszy fakt, że są tego efekty. Miejsce na nowym samochodzie powoli się kończy, ale nie jest to rzecz, która nas smuci. Dziękujemy wszystkim za udzielone wsparcie, a dziś przede wszystkim specjalnej strefie ekonomicznej „Invest Park” z prezesem panem Piotrem Wojtyczką na czele - mówi dh Mikołaj Bartoszek, sekretarz OSP Kuklinów.
List do redakcji

Czytaj również

jan mar skutery motory
LAGUNASHOP
DOM ZDROWIA KROTOSZYN
OSK PAWEL PIETRZAK KROTOSZYN PRAWO JAZDY
4yourcar - Sklep Motoryzacyjny w Krotoszynie
Polub nas na Facebooku - ikrotoszyn.pl
REKLAMA W DODATKU
SOLARMAT
OSK AS Krotoszyn | Maria i Zenon Maśniakowie | Kursy na prawo jazdy | Kategorie AM, A1, A2, A, B, E/B
Kurczak z rożna | Smażalnia ryb | Imprezy | BAR u ŻABY - Koźmin Wlkp.