iKrotoszyn.pl reklamy
Wakacje

Czy jutro zostanie otwarty basen w Zdunach?

Zdjęcie: zduny.pl

Przez ostatni rok na zdunowskim basenie trwały prace remontowe. Wszystko wskazuje na to, że jutro obiekt zostanie otwarty.

 

AKTUALIZACJA - basen został otwarty 18 lipca o godz. 13.00.

- Mieszkańcy Zdun i okolic z niecierpliwością czekają na otwarcie wyremontowanego basenu kąpieliskowego. Najprawdopodobniej stanie się to we wtorek 18 lipca. Basen zostanie uruchomiony natychmiast po uzyskaniu pozwolenia na użytkowanie. Będziemy informowali na bieżąco, ponieważ istnieje niebezpieczeństwo, że inspektorzy nadzoru budowlanego nie zdążą przeprowadzić kontroli na basenie - informuje Urząd Miejski w Zdunach, który jest administratorem obiektu.

Bez tej kontroli nie może zostać oddany do użytku nowy budynek socjalny z natryskami i toaletami. Po uruchomieniu basen będzie funkcjonował od poniedziałku do niedzieli w godz. od 11:00 do 19:00.

W ramach inwestycji przebudowane zostały niecki basenowe. Wzmocniono ściany, spłycono dna uszczelniając je, zamontowano nowy system filtracji wody. Zmieniło się również całkowicie zaplecza socjalne. Przy basenie funkcjonuje także zupełnie nowy plac zabaw dla dzieci. Jest także boisko do piłki plażowej.

Wartość inwestycji to ponad 4 mln zł, z czego nieco ponad połowa, to środki zewnętrzne otrzymane w ramach programu Polski Ład.

Źródło: zduny.pl
Sklep internetowy z włoskimi produktami - allitaliana.pl

Czytaj również

PARK ROZRYWKI RODZINNEJ LOCZEK KROTOSZYN
AZW KROTOSZYN
ERIKO MOBILNY ŻURAW
DOM ZDROWIA KROTOSZYN
4yourcar - Sklep Motoryzacyjny w Krotoszynie
Polub nas na Facebooku - ikrotoszyn.pl
REKLAMA W DODATKUKurczak z rożna | Smażalnia ryb | Imprezy | BAR u ŻABY - Koźmin Wlkp.